PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32380}

Godziny

The Hours
7,3 108 744
oceny
7,3 10 1 108744
7,4 27
ocen krytyków
Godziny
powrót do forum filmu Godziny

Jak i na plakacie i obsadzie widnieje nazwisko Nicole Kidman... a kim ona jest? Czy to Virginia ? Przyglądałam się tej aktorce i nie mogę uwierzyć że to ona kompletnie nie podobna ja rozumiem że ją przerobili ale aż tak ?

ocenił(a) film na 10
arina89

Owszem, to Kidman ;) Ja ją poznałam, ale trzeba przyznać że charakteryzacja była świetna.

arina89

Tak, to Kidman. Ten film był nawet w planach do nominacji do Oskara za charakteryzację, ale niestety, w przybliżeniach stosowano też techniki komputerowe żeby ukryć ten poprawiany nos. Ciekawe, jak Kidman, na codzień posiadaczka ślicznego, zgrabnego noska się z czymś takim na twarzy czuła.

arina89

No bez przesady. Owszem, wygląda zupełnie inaczej niż zwykle, ale nie jest aż tak niepodobna do siebie, żeby nie można jej było rozpoznać.

ocenił(a) film na 7
arina89

Jest w obsadzie: kobieta jedząca hamburgera ;]

użytkownik usunięty
arina89

Tak - zagrała w tym filmie Virginię :-). Muszę przyznać, że też ciężko mi ją była poznać. Nie dziwię się, że ten film nominowano do Oskara za charakteryzację. Z takiej seksbomby zrobić taką szarą myszkę - nie lada wyczyn. Nie poznałem również Jeffa Danielsa - na plus dla niego napiszę, że "Godziny" to chyba jedyny film, w którym mnie nie wkurzał. Ale to była taka mała rola, więc może dlatego nie miałem odruchów wymiotnych na jego widok, bo po tym, co odwalił w "Głupim i głupszym" i "Prawem na lewo"... ech!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones