PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237715}

Gol 3

Goal! III
4,4 12 914
ocen
4,4 10 1 12914
2,0 3
oceny krytyków
Gol 3
powrót do forum filmu Gol 3

Film jest jednym z najgorszych filmow jakie ogladalem :( Normalnie w porownaniu do poprzednich czesci to nie wiem co o nim sadzic, jakby byl klasy "c" a nawet moze i klasy "d" jak takowa istenieje i nie chodzi tu o filmy dla doroslych. Ten film to dno wiem, ze kazdy fan pilki i poprzednich czesci na pewno go obejrzy, ale wiekszosc o filmie zapomni bardzo szybko lub od razu go wyrzuci do kosza ;] Szkoda bo 1 i 2 czesc jak dla mnei bardzo sie podobala wiec zabity potenjal. Odradzam dla fanow pilki noznej ogladajce w tak zwanym miedzy czasie zeby nie zepsuc sobie wieczorq lub weekendu ;p

ocenił(a) film na 1
robert_rurka

1/10 TOTALNE NIEPOROZUMIENIE

ocenił(a) film na 1
robert_rurka

Zgadzam się. Dwie części kultowe a tą część oceniłem tak samo, bo nie ma skali ujemnej. Porażka. Dno.

robert_rurka

Ten film zniszczył całą serię. Przepłaski platfus, który nigdy nie powinien powstać. Zupełnie zniknął wątek piłki, cała pasja wyparowała. Jestem silnie zawiedziona.

ocenił(a) film na 1
travelintime

Jak każdy fan tego filmu czekał na mocną 3 część z super zakończeniem a tu główny bohater wyrzucony na daleki drugi plan...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones