PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799}
7,1 88 518
ocen
7,1 10 1 88518
6,4 18
ocen krytyków
GoldenEye
powrót do forum filmu GoldenEye

Amerykańska Skorupka

ocenił(a) film na 8

Ogromny sukces Polaków- polska gwiazda dostała rolę dziewczyny Bonda!!! Tak, ta rola otworzyła Izie drogę sławy, drogę do Hollywood. I bardzo dobrze bo zagrała świetnie i chyba zapisała się jako jedna z lepszych wśród pań James'a. A sam film? Niezły, miejscami nawe bardzo dobry, trzyma w napięciu i jak na Bondy jest całkiem oryginalny. Za całość 8/10

Misiu

Chryste panie!
Czy ty naprawdę uważasz że Scorupco zagrała dobrze? Przecież poza cielęcymi oczami ta dziewczyna nic nie pokazuje (mam na myśli grę aktorską, nie ciało). Żałosne.

ocenił(a) film na 8
anetka

Tak
Może to męski punkt widzenia, ale poprę Markorna- Iza zagrała całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 8
Misiu

Re: Amerykanska skorupka
Hmmmmm jaka tam ona gwiazda i do tego Polka?
Wyemigrowala do szwecji i tam się dorobiła nazwiska.... a gwiazdą tez nie jest bo od Bonda zagrała zaledwie w "Vertical limit" i "Ogniem i mieczem" zupełnei nie znanym na zachodzie, wiec entuzjazmu raczej nie podzielam.....
Juz slawniejsza jest inna "polska gwiazda" Iza Miko, bo zagrala w "Coyote Ugly" i ma poki co wiecje propozycji niz Scorupco...

ocenił(a) film na 8
Ola

Pani menager?
OOO... Nie spodziewałem się, że będę miał przyjemność rozmawiać z samą menager pani Miko. Zagrała w jednej z największych chał ostatniego roku, która była nominowana do Złotych Malin, i dostała nagrodę za najgorsze aktorstwo roku od "Filmu", "wielka gwiazda". Jestem ciekaw skąd wiesz ile ona dostaje propozycji, a ile Scorupa, możesz podać jakieś konkretne liczby? A Scorupa zagrała już w dwóch wysoko budżetowych produkcjach i droga przed nią szerzej otwarta, niż przed jakąś Mikułą. Przejdź się po ulicy Moja Droga i spytaj się, czy znają z amerykańskich filmów Izę Miko, a czy znają Scorupę, jestem ciekaw czy choćby 2 osoby na sto znają twoją idolkę, największą gwiazdę Ameryki, najzdolniejszą polską aktorkę: IZABELKE MIKOOOOOO! A "Szwecji" piszę się z dużej litery

ocenił(a) film na 8
Misiu

Re: Pani menager
Informacje czerpię z różnych baz danych. Wiem, że Szwecja pisze sę przez "S", Panie Chodząca Doskonałość....nie zawsze caps się włącza gdy jes tpotrzebny.
Po drugie poczytaj sobie prasę, Miko jest jedną ze 100 najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. zelleweger tez zaczynala od chał w stylu Teskańska masakra piłą mechaniczna część 3 czy 4....
A poza wszystkim innym Scorupco nie robi się młodsza, nie jest żadną Sharon Stone, która osiągnęła sukces dopiero po 30...
No i na dodatek irytuje mnei ogromnie nazywanie Scorupco "polską gwiazdą" gdyż ona ledwo po polsku mówi prawidłowo (o czym można było się przekonać w "Ogniem i mieczem"....)....
Ona jest dokałdnie taką samą "gwiazda" i "Polką" jak Miko.....
I tak dalej...więksozść swoich filmów Scorupco nakręciła nawet nie w Polsce, ale w Szwecji...a od Miko jest starsza o 11 lat, więc 3 amrykańskie filmy, przy 2 filmach Miko to mało....

ocenił(a) film na 8
Ola

Fakt
Muszę się z tobą częściowo zgodzić, choć wciąż nie wiem skąd wiesz o ilości propozycji, jakie zpadają na Miko. Ale musisz się zgodzić, że żaden przeciętny Polak nie zna Miko. Przy tym wzajemne najeżdżanie na siebie chyba nie ma sensu, prawda? :-)

ocenił(a) film na 8
Misiu

Re: fakt
Zgadzma się że Miko jest anonimowa, a byłam ostra, bo irytuje mnie straszliwie określenie "polska gwiazda" tuż przy "robi karierę w Hollywood" czy tez "znan na zachodzie". Denerwuje mnie to i już. Gwiazda w USA jest Wajda, Kieślowski, Polański (heh, może nei dokładnie w USA, bo nie ma już tam wstępu,a le rozumiesz co mam na myśli0 ewentualnie Christine Baranski.....
A poza tym ja na nikogo nie najeżdżam tlyko dyskutuje ;PP

ocenił(a) film na 8
Misiu

Re: Pani menager
Informacje czerpię z różnych baz danych. Wiem, że Szwecja pisze sę przez "S", Panie Chodząca Doskonałość....nie zawsze caps się włącza gdy jes tpotrzebny.
Po drugie poczytaj sobie prasę, Miko jest jedną ze 100 najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. zelleweger tez zaczynala od chał w stylu Teskańska masakra piłą mechaniczna część 3 czy 4....
A poza wszystkim innym Scorupco nie robi się młodsza, nie jest żadną Sharon Stone, która osiągnęła sukces dopiero po 30...
No i na dodatek irytuje mnei ogromnie nazywanie Scorupco "polską gwiazdą" gdyż ona ledwo po polsku mówi prawidłowo (o czym można było się przekonać w "Ogniem i mieczem"....)....
Ona jest dokałdnie taką samą "gwiazda" i "Polką" jak Miko.....
I tak dalej...więksozść swoich filmów Scorupco nakręciła nawet nie w Polsce, ale w Szwecji...a od Miko jest starsza o 11 lat, więc 3 amrykańskie filmy, przy 2 filmach Miko to mało....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones