PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477853}

Gomorrah

Gomorra
6,4 20 051
ocen
6,4 10 1 20051
6,4 12
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum filmu Gomorra

Strasznie opowiedziana historia, brak narratora;/!!! plus za realistycznosc, reszta to totalna klapa!

ocenił(a) film na 9
bobby89

sam jesteś totalna klapa bobi

EddyEddyEddy

no niestety film byl tragiczny, taka nuda ze po 30 minutach wylaczylem bo to sensu nie mialo!

ocenił(a) film na 9
bobby89

Bobi a książkę czytałeś ?

EddyEddyEddy

Ale ja nie mowie o ksiazce tylko o filmie. Ksiazka ponoc jest z4jebista i mam zamiar przeczytac.

ocenił(a) film na 9
bobby89

to książkę sobie przeczytaj a potem film obejrzyj
lecz niestety zrobiłeś kategoryczny błąd najpierw obejrzałeś film,w takim wypadku jaki popełniłeś film i książka będą chujowe
może zajmij się innym filmem lub książką ???

EddyEddyEddy

Jezu, czemu pokaraliście zajebisty film taką oceną bobikopodobni?

ocenił(a) film na 9
Wa770

że niby CO? Że niby to tez moja ocena ?

Wa770

:/ bo byl slaby!

ocenił(a) film na 9
bobby89

jeżeli ten film był słaby to jedyny ratunek dla twojej głowy,zapewne się tobie spodoba ten gniot,to "Wojna Światów" obejrzyj sobie bobi i nie nudź.

EddyEddyEddy

Widzialem wojne swiato i wcale mi sie nie podobal jakos, a w ogole co ma wojna swiatow do gomorry:\ Po tym porownaniu widac ze slabo u ciebie z rozumowaniem i laczeniem pewnych rzeczy! brawo!:) Jesli nie ogaranisz tego ze ten film mogl sie komus nie podobac to masz duzy problem ze soba!

ocenił(a) film na 9
bobby89

Dobrze ,tobie się nie podoba i tak to zostawmy Bobi. PAAAAAAAAAAAAAAA

EddyEddyEddy

TAK Edi!

ocenił(a) film na 8
EddyEddyEddy

Film powinien byc oceniany niezaleznie, bez wzgledy na to czy ksiazka jest czy jej nie ma. Film jest podejrzewam bardzo prawdziwy i to bylo na tyle.... Mozna to bylo zrobic w duzo ciekawszy sposob, powiem wrecz jest to material i sceneria na kultowe dzielo gangsterskie. A tu film rzeczywsice ciezkostrawny, trudny do zmeczenia za jednym posiedzeniem, troche jak 'City of God'.
Dalem 7 z uwagi na slabosc do Neapolu...

MikeyPikey

Do Miasta Boga ten film ma naprawde daleko!

ocenił(a) film na 8
bobby89

'Miasto Boga' ma swietne zdjecia i pare dobrych scen, nie rozumiem jednak za bardzo fenomenu tego filmu, trzeba byc mocno upartym zeby wytrzymac do konca
No ale nie zmieniajmy tematu....

MikeyPikey

MB ma swietnie opowiedziana historie, watki sie przeplataja, narracja jest tez mistrzowska. Natomiast Gomorra nie posiada czegos takiego jak narrator, nie ma dialogow ogolnie ciezko sie to oglada, moim zdaniem spieprzono dobry material na film i tyle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones