PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477853}

Gomorrah

Gomorra
6,4 20 051
ocen
6,4 10 1 20051
6,4 12
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum filmu Gomorra

Nie oglądałem jeszcze, ale wszystko wskazuje na to, że ten film jest bardziej realistyczny, niż można było przypuszczać.

http://film.wp.pl/idGallery,4192,name,Trzech-aktorow-okazalo-sie-gangsterami,gal eria.html

Aktorzy grający mafiozów okazali się... mafiozami. :)

Morgan_Mortimer_Graff

... żeby tego było mało, to ja jeszcze dodam, że Komorra wydała wyrok śmierci na reżyserze tego filmu ... więc robi się naprawdę ciekawie

Szczurky

nie na reżysera tylko na autora książki w związku z którą powstał ten
film

Morgan_Mortimer_Graff

...tak to już niestety jest jak się ogląda tylko filmy a o książkach nie ma się bladego pojęcia... Tak na marginesie praktycznie każdy film jest zazwyczaj ekranizacją wybitnej książki a nie na odwrót! Nie ośmieszajcie się barany tekstami typu: "to ja coś dodam "mądrego" - a wiecie, że komorra wydała wyrok śmierci na REŻYSERA filmu?..." Poczytaj więcej betonie jeśli chcesz już zabłysnąć (bo wiedzy to jak widać nie posiadasz), a później pisz swoje mądrości!

użytkownik usunięty
kojoo

wyrok śmierci jest na autora książki... facet już nie ma stałego adresu zamieszkania, jego życie diametralnie się zmieniło... film jest o prawdziwej mafii a nie o jakiś wyimaginowanych pseudo kryminalistach... dziwie się że jest tak nisko oceniany, chyba oceniają sami fani seriali pokroju Pierwsza Miłość...

ocenił(a) film na 1

jest nisko oceniany bo jest kiepski

niekoniecznie Pierwsza milosc. w Polsce az roi sie od swietnych seriali kryminalnych, ktore przeciez moglyby byc wzorem dla zagranicznego kina :P np tacy Kryminalni albo Fala zbrodni. Gomorra sie nie umywa do tego
/tak na marginesie- to nie prowokacja tylko ironia/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones