PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477853}

Gomorrah

Gomorra
6,4 20 049
ocen
6,4 10 1 20049
6,4 12
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum filmu Gomorra

Zagubiony film

ocenił(a) film na 8

Gomorra, po tym jak już oddałam głos na ten o to film okazało się, że pomylilam go z innym. Dlatego proszę wszystkich Was o pomoc w odnalezieniu filmu o podobnie brzmiącej nazwie.

Fabuła co prawda widziałam go 2 latata temu ale coś niecoś mi świta:

o dwóch braciach, jeden z nich urodził się bez użycia metody modyfikacji genetycznych, drugi już z modyfikacjami, które uczyniły go super silnym, super wytrzymałym, super inteligentnym itd...

ten niezmodyfikowany chce pracowac w takim instytucie nie wiem o co chodzilo ale wysylali ich w kosmos i wlasnie ten starszy brat chce leciec. Jednak żaby lecieć musi niestety stać się super czlowiekiem. Udaje mu się to uzyskać dzięki krwi, wlosom, moczu, coś z oczami chyba też bylo ale słabo pamiętam pewnego ex-super czlowieka, który jezdzil w tym filmie na wozku inwalidzkim...

W koncu udaje mu się osiągnąć swoje marzenie.

Ps wszystkim pozostałym czytającym moje forum polecam obejrzenie tego filmu gdybym znała jego nazwę dałabym mu z pewnością 8 punktów;)

Ps II przepraszam wszystkich tych, których mój temat zdenerwuje ;)

ania_abcd90

Czy to nie "Gattaca - Szok przyszłości" ?

ocenił(a) film na 8
dariaFalco

Tak!!! Dziękuję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones