PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129661}
6,8 893
oceny
6,8 10 1 893
7,4 11
ocen krytyków
Goodbye, Dragon Inn
powrót do forum filmu Goodbye, Dragon Inn

Rzeczywiście film wymagający skupienia i ciszy. Atmosfera tajemniczości wciągająca.

Gruszenka

wlasnie mi sie sciagnal, ale to jest film, ktory trzeba obejrzec w kinie..

Maga

Ten film jest wspanialy!!!!Wcale nie tzreba go ogladac w kinie.Nawet chyba nie nalzezy! Na pokazie na Nowych Horyzontach'04 ludziom w kinie odbijalo i to niezle(w negatywnym znaczeniu tego slowa) wiec o zadnym skupieniu sie nie moglo byc mowy. Drugi raz obejrzalem sobie to dzielo sam w pokoju, zgasilem swiatlo, rozstawilem glosniki podkrecilem glosnosc i...zadzialalo!!!Ten dzwiek krecacej sie tasmy ahhh!!!

KaznodzieJA

Mistrzostwo świata. Kino z jednej strony nawiązujące do stylistyki Wendersa czy Ozu ale zupełnie oryginalne i indywidualne. Uczta dla prawdziwych milosnikow kina !

KaznodzieJA

oglądałem to techniką 'ja, pokój, mrok i dźwięk' i też mi odbiajało. wybuchałem momentami autentycznym śmiechem. szczególnie sytuacja z ubikacją mnie rozwaliła.

film nietypowy, dla 0,001 ludzi, ale warto zobaczyć.

dzon

film jest po prostu NIESAMOWITY! prawie przez cały seans miałam banana na twarzy , myśląc co się za chwilę może wydarzyć , klimat miażdży...
mój 4 film Tsai i 10/10

Justyna_0288

A mi się nie podobał. :P Mój piąty film Tsaia i o ile "Rzeka", "Kapryśna chmura", "Nie chcę spać sam" mnie zachwyciły, a "Dziura" - zadowoliła, to o tyle ten film - poza wspomnianą wyżej, zabawną sceną w ubikacji - jest nudny i o niczym. :)

ocenił(a) film na 7
dzon

Podoba mi się ta Twoja technika.

ocenił(a) film na 7
Gruszenka

Opis ->

http://www.nowehoryzonty.pl/film.do?id=3440

marscorpio

Czy do filmu potrzebne są napisy? W sensie czy są kwestie mówione czy tylko cisza i klimat?
Jeśli są proszę o jakieś namiary.

ocenił(a) film na 7
agryppa

Ojej, nie pamiętam, skąd wziąłem napisy. Większość kwestii to to, co słychać tam z ekranu kinowego - wyświetlany jest wszak "Dragon Inn", a innych dialogów jest niewiele. A że już to wykasowałem, nie pomogę.

Proponuję u wujka sprawdzić, na pewno coś się pojawi.

marscorpio

Dzięki za szybką odpowiedź:) Wygląda, że są na napisy kropka info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones