PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10411}

Goonies

The Goonies
7,4 32 969
ocen
7,4 10 1 32969
7,2 19
ocen krytyków
Goonies
powrót do forum filmu Goonies

Fabuła jako taka jednak realizacja nie w moim guście. Aktorzy praktycznie cały czas krzyczą zamiast mówić, co wprowadza niepotrzebny chaos i zamieszanie. Brakuje mi w tym filmie spokoju. Są też inne braki, ale to w końcu kino familijne.

ocenił(a) film na 9
yulbeano

Fabuła a jaką byś wymyślił ty hejterze daremny to film starszych roczników ty pewnie jesteś rocznik 2000 bez cycuszków fajnych samochodów to film nie dla ciebie palancie

bartslu88

Jak będziesz w moim wieku, to zrozumiesz. Klaunie. P.S. zacznij od FILMÓW

ocenił(a) film na 9
yulbeano

chyba nie miałeś dziecinstwa skoro tak piszesz...

konradzkamienia

Czy wiesz co to "wolność wyrażania opinii"? Powiedzenia "gusta są jak dupy, każdy ma swoją" pewnie też nie znasz. Nie przykładaj swojej swojej linijki do wszystkiego i wszystkich, bo to śmierdzi ignorancją. Ja wyraźnie napisałem - "nie w MOIM guście".

ocenił(a) film na 9
yulbeano

i tak twierdze ze nie miales dziecinstwa....

konradzkamienia

A ja twierdzę że jesteś ignorantem i matołem.

ocenił(a) film na 9
yulbeano

super. dobrze wiedzieć, teraz zycie straciło sens. Idę się powiesić. ;D

ocenił(a) film na 10
konradzkamienia

popieram, musial miec zje-bane dziecinstwo

horrormaniac82

Popierasz, bo pewnie ciągle jesteś na etapie takich filmów, o tym że nie masz pojęcia (ani twój dziecinny kolega konrad jakiś tam) co to znaczy "być merytorycznym" nie wspomnę.... o tym że zdania w języku polskim zaczynamy wielką literą też nie wspomnę.

konradzkamienia

Dokładnie,..kiedyś każdy darł japę na podwórku, a po obejrzeniu świtu żywych trupów szliśmy na jakieś pobliskie magazyny przeskakujac przez plot szukac zombie w beczkach :) piekne czasy dziecinstwa.

ocenił(a) film na 4
yulbeano

Popieram. Oglądałem go za dziecka ze dwa razy i wydawał mi się zabawny i ciekawy. Zobaczyłem go po latach w wersji zremasterowanej i niestety, wydał mi się chaotyczny, zrobiony jakby na szybko. Wiele rzeczy przecież można by dopracować, powtórzyć, a tu wygląda to, jakby było to kręcone bez dubli, bez powtórzeń. No i scenariusz trochę niedopracowany, długo się akcja rozwija, po czym szybko i banalnie się kończy.

ocenił(a) film na 9
rafal_bigda

oj tam oj tam. klasyk dziecinstwa ;D

rafal_bigda

Dzięki za rzeczową opinię. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
rafal_bigda

Widać nie jest to film ponadczasowy. Jako dziecko nie miałem okazji go oglądać. Teraz wydaje się tak niedopracowanym, że oglądanie go było wręcz męczące. Rozumiem że to miało być kino familie, ale skoro Spielberg się za to brał, to liczyłem że jakiś poziom zostanie osiągnięty. Niestety mocno się zawiodłem. Jak widać film trafia tylko do ignorantów i ludzi niezbyt rozgarniętych, bądź wyjątkowo niedojrzałych.

Yang

'dopoki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).
od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Dziekuje za silną samokrytyke. Ale chyba nie było warto odkopywać tematu po 10 latach tylko po to.

Yang

Trafił się nam luminarz sztuki filmowej ;) Ja już zapomniałem, że w ogóle taki film oglądałem, a ten przyłazi i smrodzi ;) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
rafal_bigda

Odniosłam podobne wrażenie.

yulbeano

'dopoki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).
od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

kotbury

Zestawiać Lema z wypowiedzią dotyczącą oceny (własnej) przeciętnego filmu familijnego i to po 10 latach, to jest dopiero głupota. Śmierdzisz komuchem, bo tylko według nich inni nie mają prawa mieć własnych opinii na jakikolwiek temat. Swoją drogą jestem ciekaw twoich innych ocen .. które niestety ukryłeś (pewnie ze wstydu). Tępy dresie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones