PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10411}

Goonies

The Goonies
7,4 33 012
ocen
7,4 10 1 33012
7,2 19
ocen krytyków
Goonies
powrót do forum filmu Goonies

Film powstanie i jest to prawie pewne na 100% i napewno będą grać ci sami aktorzy.Nie wiem tylko czy Richard ponownie weźmie się za reżyserie.Producentem znów ma być Spielberg.Premiera filmu ma być w lutym 2007.

ocenił(a) film na 9
Void

Film nakręcono w sierpniu 2003. Przeczytałem to gdzieś w Internecie. Nie wiem jednak, co z tym filmem zrobili, bo nawet w Stanach przepadł bez wieści.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

No nie wiem czy ci wierzyć bo sam patrzyłem w necie i film ma powstać w lutym 2007,więc nie wiem skąd masz takie informacje.

ocenił(a) film na 10
Void

Witam wszystkich fanów The Goonies. Czytam wasze posty i oczom nie wierzę. To, że miał powstać The Goonies 2, wiem. Czytałem też, że niestety prace nad filmem zawieszono i to spory czas temu. Powodem był chyba brak zgody wytwórni, ale nie jestem pewien. A tu proszę: ktoś pisze, że film powstał już w 2003, a inna osoba, że na 100% powstanie. Jedno jest pewne: któraś z tych informacji jest nieprawdziwa. Bardzo prosiłbym, jeśli to możliwe, o linki do stron, na których przeczytaliście te rewelacje. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
sebba2_2

Kiedyś próbowałem znależź ponownie stronę o tym, że już film nakręcono (był na stronie nawet pełny scenariusz). Niestety, raz o tym przeczytałem, a potem strona znikła. Nie wiem więc, jak moge uwiarygodnić swoją wypowiedź.

użytkownik usunięty
Void

Tak tak nakręcono jakiś film klasy "Z" pod tytułem The Goonies - i tu coś w tytule z piratami. Przypadkiem spotkałem ten film na jednej z aukcji allegro w wydaniu VHS.

ocenił(a) film na 10
Void

Ten filmy klasy Z tylko w Polsce ma podtytuł The Goonies 2 - płytki chwyt reklamowy naszego dustrybutora. Z prawdziwymi Gooniesami nie ma nic wsplnego.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones