PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10411}

Goonies

The Goonies
7,4 33 012
ocen
7,4 10 1 33012
7,2 19
ocen krytyków
Goonies
powrót do forum filmu Goonies

Dawno, bardzo dawno temu widzialam ten film..bylam mala dziewczynka... a ten film, byl jednym z moich ulubionych. Ogladalam go kilka razy..i marzylam o takich przygodach, jakie przezyli glowni bohaterowie. mam nadzieje, ze ogladajac go ponownie teraz, gdy jestem juz troszke starsza tez by mi sie spodobal:)

ocenił(a) film na 8
witchery

postrzelone dzieciaki!
Też wiele razy oglądałam "Postrzeleńców". Jak byłam mała, spędzałam dużo czasu przed magnetowidem :) (taka elektryczna niania, jak myślę..) "Sok z rzuka", "Indiana Jones" i "Postrzeleńcy" to były filmy, które najczęściej oglądałam.

To niesamowite, jak wielu wrażeń potrafi dzieciakowi dostarczyć film o grupce innych dzieciaków, które przeżywają coś, czego się nie spodziewali.

Do dzisiaj pamiętam, jak jeden z chłopaków wykazywał się znajomością hiszpańskiego :))))

witchery

Ja bałam się tego filmu. Może mylę tytuły ale tam chyba była scena, jak jakaś kobieta straszy dzieciaka, że wsadzi mu rękę do sokowirówki... Bardzo się wtedy przestraszyłam. Pozatym ta postać z jednym okiem była trzymana w piwnicy. Okropieństwo, jak tak można postępować z żywą istotą. Naprawdę bardzo dawno temu ten film przyprawił mnie o koszmary.

Alkione

"Pozatym ta postać z jednym okiem była trzymana w piwnicy" - to był Sloth ;)

użytkownik usunięty
witchery

również mam sentyment do tego filmu.
chętnie obejrzałabym go jeszcze raz, żeby przypomnieć sobie przygody moich bohaterów z dzieciństwa. ciekawa jestem własnej reakcji i odbioru tego filmu- wszak jestem inna niż prawie 20 lat temu.

chciałoby się powiedzieć: dzisiaj takich filmów już nie robią ;)

użytkownik usunięty

za małolata, oglądałem go wypiekami na twarzy..........

ocenił(a) film na 7

hehe the goonies także symbol mojego dzieciństwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones