PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10411}

Goonies

The Goonies
7,4 32 989
ocen
7,4 10 1 32989
7,2 19
ocen krytyków
Goonies
powrót do forum filmu Goonies

remake

ocenił(a) film na 6

Pewnie część z was się wystraszy, że kręcą remake tego filmu. Póki co na szczęście nie. Niestety nie może odejść ode mnie myśl, że jutro, za kilka dni ktoś wpadnie na najbardziej idiotyczny pomysł od czasów kiedy twórca zamrażarek sprawdzał od środka czy jego twór rzeczywiście mrozi. Tym kretyńskim pomysłem będzie nakręcenie właśnie nowej wersji "Goonies". Obym isę mylił...

ocenił(a) film na 9
zulombo

O tak. Tez nie chcę, aby to była prawda. Jak wiadomo dzisiejsze kino(mówię to głównie o filmach dla młodzieży) pełne jest nowoczesnych rozwiązań, niepohamowanego przepychu i czasami niestety przerostu formy nad treścią.
Nie wyobrażam sobie innej wersji filmu Goonies. Ten film ma przede wszystkim świetną akcję, klimat, muzykę. Obawiam się, że nowa wersja byłaby kolejnym wcieleniem przygód pięknych, amerykańskich nastolatków ze szkoły średniej, którzy znaleźli się w ciemnej jaskini i uprawiali seks. Obym i również ja się myliła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones