PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96282}

Gorzki romans

Zhestokiy romans
7,5 822
oceny
7,5 10 1 822
Gorzki romans
powrót do forum filmu Gorzki romans

dziś o 22:35

Miasteczko nad Wołgą. Piękna Larysa Ogudałowa (Larisa Guziejewa), córka zubożałej wdowy-szlachcianki, jest zakochana w szlachcicu Siergieju Paratowie (Nikita Michałkow). Mężczyzna odwzajemnia uczucia dziewczyny i wydaje się, że nic nie zdoła zakłócić ich szczęścia. Kiedy jednak Paratow musi wyjechać w sprawach swojego majątku, Larysa obraża się na niego. Nie chce rozstawać się z ukochanym. Podczas nieobecności Paratowa zasmuconej Larysie oświadcza się Karandyszew (Andriej Miagkow). Larysa przyjmuje jego oświadczyny. Niebawem jednak Paratow powraca i ponownie uwodzi dziewczynę. Ukrywa przed nią, że sam nie jest już kawalerem. Skomplikowane relacje między Larysą i jej adoratorami prowadzą do tragedii. Scenariusz filmu jest oparty na motywach sztuki Aleksandra Ostrowskiego. Najlepszy film radziecki 1984 roku.

supermaczo1

oglądam właśnie już drugi raz... świetne kino, piękne rosyjskie romanse i smutna historia Larysy, która zawierzyła swojemu sercu i ono ją zgubiło. a ten Paratow....szkoda słów. Polecam wielbicielom rosyjskiego kina no i klimatu rosyjskich romansów, wzruszający film o poszukiwaniu miłości i o podłości ludzi.....jakże to prawdziwe!

evansss

Czy ktoś może mi napisać na prv jak się kończy? Straciłam ostatnie 10 min :( i jestem ogromnie ciekawa!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
evansss

Dziękuję za spoiler!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones