PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33901}

Grób

The Grave
6,4 301
ocen
6,4 10 1 301
Grób
powrót do forum filmu Grób

Gdzie moge kupic ten film? Obejrzalem go kiedys w TV i podobal mi sie. Szukalem na torrentach, emule i limewire i nigdzie go nie ma. Przeszukalem internetowe sklepy i to samo.

ocenił(a) film na 8
pastylka01

Jeszcze przeszukaj wypożyczalnie. Był w Polsce oficjalnie wydany na VHS. Czasami jeszcze coś można w ten sposób zdobyć.

ocenił(a) film na 8
anonimowy

udalo mi sie go kupic na Amazon w wersji angielskiej. Film rewelacyjny

ocenił(a) film na 8
pastylka01

W jakiej cenie, jeśli można zapytać?

ocenił(a) film na 8
anonimowy

Prawie dwa lata temu za 12,99$ na DVD, wbrew temu co przeczytasz w internecie, ze nie wyszla wersja na DVD to mozesz kupuc w USA i Australii. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz i torrenty ale ja swoje ulubione filmy musze miec na DVD

pastylka01

Gdybyś go udostępnił mógłbym go spolszczyć, mam do niego polską sciezke dźwiękową.

ocenił(a) film na 8
fric76

Po pierwsze: nie udostepniam, po drugie sciagniecie DVD zajelo by Tobie kilka tygodni (z jednym seedem). Szybciej sciagniesz z sieci DivXa. Sprawdzilem jest na kilku stronach z torrentami.

pastylka01

Raczej chodziło mi o hosting, typu MU lub RS. Tez wole płytę DVD niż DivXa. Oczywiście po wprowadzonych zmianach przesłał bym go tobie z powrotem i obaj byli byśmy zadowoleni z polskiej wersji filmu.

fric76

JA MAM TEN FILM seedów jest duzo, a chcialbym miec napisy. Moge Ci udostepnic ten film

ocenił(a) film na 8
fric76

Czy z VHS-a jest ta polska ścieżka dźwiękowa?

anonimowy

Jest ktoś w stanie udostępnić ten film z polskim lektorem lub napisami ?

kuszczak

mam na VHS

90Ramzes09

Jest na torrentach w 1080p x264 kodek :P z lektorem. Nie widziałem, ale jak tak zachwalacie to muszę zobaczyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones