PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119317}

Gra śmierci 2

Si Wang Ta
6,4 1 114
ocen
6,4 10 1 1114
Gra śmierci 2
powrót do forum filmu Gra śmierci 2

Druga cześć serii "Game Of Death" jest dużo dużo słabsza niż pierwsza, szczególnie że Bruce Lee nie gra w całym filmie. Tylko dla wielkich fanów Kung Fu.

6azrael6

Nie gra w całym filmie? Trudno żeby grał choć w 1 minucie skoro nie żył od 8 lat. Ciekawe kto wpadł na pomysł wykorzystania starych taśm i kto mu na to pozwolił

nexus

Wykorzystywanie wizerunku Bruce'a po jego śmierci to naprawdę przegięcie. Słyszałem parę lat temu, że chcą nakręcić film, stwarzając komputerową wersję Bruce'a, nie wiem, czy to w końcu zrobili, czy nie... Ale walki w tym filmie zrobiły na mnie wrażenie, koleś, który gra brata bohatera pierwszej części wyraźnie stara się naśladować Bruce'a i całkiem nieźle mu to wychodzi. Widzę też pewne zapożyczenia ze stylu Jackiego Chana. No i walka Amerykanina też była naprawdę dobra. Ogólnie walki były świetne, choć naprawdę boli wykorzystanie wizerunku zmarłego Bruce'a.

kamiledi15

Ten film zaczynali krecić w 2001 roku,pewna koreańska wytwórnia miała plany wprowadzić komputerowo Bruce'a do filmu ''Dragon Warrior'',nie wiadomo co się dalej stało,bo słuch po tym zaginął

kamiledi15

Słowo-klucz "stara się naśladować" - niestety chyba niezbyt udanie. Jako główne minusy można wymienić 2 rzeczy - po pierwsze przejaskrawione gesty Bruce'a (m. in. pocieranie palcem o nos, plucie krwią) i po drugie ( i chyba najważniejsze) - niestety nie ta klasa umiejętności, nie ta szybkość nóg, nie ta gibkość.

ocenił(a) film na 8
6azrael6

A mi się podobało więc 8/10- jestem koneserem kina kopanego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones