PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587279}

Gra życia

Touchback
7,0 4 325
ocen
7,0 10 1 4325
Gra życia
powrót do forum filmu Gra życia

Proszę o naprawienie błędu i umożliwienie głosowania. Film może nie jest hitem akcji i
zaskakujących decyzji, ale ukazuje trudy dokonywania decyzji i ciężar dorosłości jaki
spoczywa na naszych barkach. Polecam każdemu kto nie ma ochoty na film akcji, ale jakieś
głębsze refleksje. 9/10

ocenił(a) film na 9
HakerDaniel

Potwierdzam film nie jest hitem a robi wrażenie smutny ale dobry miło się ogląda daje też. 9/10

ocenił(a) film na 6
HakerDaniel

"...ukazuje trudy dokonywania decyzji i ciężar dorosłości..."
PROSZĘ, ŻE CO NIBY?

Możliwość przed jaką stanął bohater, a decyzja jaką podjął... Co to ma być?
Jestem idiota popełniam te same błędy.
Jestem egoistą, zrobię tak aby Ona wybrała mnie.

Film bardzo przewidywalny.

ocenił(a) film na 6
Marucins

Inną puentę wyciągnąłem z filmu. Chodzi bardziej o to co byś zrobił gdybyś miał drugą szanse w podjęciu decyzji, która wcześniej okazała się błędna. Na co dzień zmagamy się z różnymi decyzjami. Kiedy okaże się, że zrobiliśmy coś źle - żałujemy, zastanawiamy się co by się stało gdyby ... Film świetnie przedstawia sytuacje bohatera, dobrze się zapowiadającej gwiazdy futbolowej małego amerykańskiego miasteczka.

Nie chodzi tu o pokazanie w filmie meczów (widz wie że są dobrzy, grają w końcu o mistrzostwo stanu), jednak o sytuacje rodzinną, materialną, marzeniach.

Każdy może powiedzieć, że film jest przewidywalny – jednak ten co zrozumie przekaz jestem pewien, że będzie zadowolony ze spędzonego czasu.

ocenił(a) film na 6
ramzes0sw

Widocznie ta osoba, tak naprawdę nie potrafiła poradzić sobie z nowym wyzwaniem, wolała znana mu ścieżkę życia, która to doprowadziła go do aktualnej sytuacji.

Wierzę iż wiele osób nie zrobiłoby identycznego błędu, nawet nie w danej ale w swojej życiowej sytuacji. Ludzie czasem dostają drugą szansę - tak się mówi. Jedni z niej skorzystają a tumany, nawet nie będą wiedzieć że takowa nadarzyła się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones