PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6076}

Gra o honor

He Got Game
7,5 12 796
ocen
7,5 10 1 12796
6,8 4
oceny krytyków
Gra o honor
powrót do forum filmu Gra o honor

Po tej ocenie na filmwebie oraz komentarzach spodziewałem sie TORNADA FILMOWEGO.
Dodatkowo sam Denzel w roli głównej, myśle sobie bedzie grubo.
No i..... chyba było grubo... nie aż tak grubo jak sie spodziewałem ale zmieścił sie ledwo w moich oczekiwaniach.
Reasumując bardzo dobry film...
Ale jedna scena troche irytująca, końcowa, z rzuconą piłką przez Denzela i pojawieniem sie jej na hali... Bezsensu wątek jak z Harry Pottera....
Reszta fajniutko
Polecam mimo tej Fpadki

ocenił(a) film na 5
Porter_5

przez tą końcówkę oceniam film nisko. dużo fajnych 'ozdobników' spikowych tego nie ratuje.

ocenił(a) film na 8
Porter_5

tornada typu Hanckok czy Transformers?

ocenił(a) film na 8
Mike Torch

kolejna płytka osobowość, jestes następnym gosciem ktory uznaje tylko i wyłącznie jeden gatunek filmow a reszta są ble??
Nie bierzesz pod uwagę że jakas komedia, s-f, czy film akcji moze być w swoim gatunku arcydziełęm???
Opanuj sie gosciu, nie tylko producenci dramatow ciezko pracuja i pokazuja kawał Ciężkiej roboty...
Jak jesteś wąskofalowcem i myślisz jednokanałowo to zostaw to sobie to twoj problem i twoja choroba, pamietaj jednak ze inni potrafią lubieć i dobre kino rozrywkowe i porywający dramat.
Nie rozumiesz tego nie pieprz głupot, ośmieszasz sie tylko
I nie próbuj odpisywac bo sie tylko zbłażnisz....

ocenił(a) film na 8
Porter_5

Koniowi to tłumacz frajerze i naucz się pisać po polsku dzieciaku:)

ocenił(a) film na 8
Mike Torch

tak jak myslalem totalna zmiana tematu... norma jak brak argumentów. Pozdrawiam, i następnym razem zastanów sie co piszesz

ocenił(a) film na 8
Porter_5

widać, że jesteś wyrobionym gnojkiem. zadaje pytanie o tornado a ty leszczu mnie podsumowujesz jakbyś mnie znał. rozumy zjadłeś wszystkie. a na koniec mnie pozdrawiasz i dajesz mi porady. ciekawe czy w realu też jesteś taki cwaniaczek

ocenił(a) film na 8
Mike Torch

taka mam prace...
swoja droga dobrze wiemy ze twoje pytanie o Tornado było czystą ironią skierowaną w moją stronę....

ocenił(a) film na 8
Porter_5

Wg mnie film jest naprawde na wysokim poziomie bo pokazuje cos poza zwykla koszykowka czyli co czeka po drodze super gwiazdy (narkotyki,kobiety,lapowki). Koncowka filmu - przynajmniej ja odbieram to w ten sposob - raczej ma na celu sklonic widza do przemyslen uwazam ze koncowka oznaczala ze Jake (Denzel) jednak wyszedl z wiezienia i rzucil stara pilka ktora trenowal z Jezusem (Ray) a ten z usmiechem spojrzal w jego strone taka jest moja opinia o gustach i sposobu rozumowania sie nie dysktuje po porstu chcialem dodac cos od siebie :) END

ocenił(a) film na 9
Porter_5

Możesz przybliżyć pojęcie "tornada filmowego"?

ocenił(a) film na 8
Marekgdapl

arcydzieło

użytkownik usunięty
Porter_5

Scena w której rzucona przez głównego bohatera piłka pojawia się na parkiecie , raczej nie była "Fpadką". Ale ważne, że Ci się podobało(...oraz, że było "fajniutko").

ocenił(a) film na 7

Wpadką nie była, jednak ocena tej metafory to już zupełnie inna bajka. Trochę cukierkowe i idealistyczne. Niemniej jednak film dobry, choć Spike ma lepsze zabawki w swoim repertuarze - vide "Clockers"

użytkownik usunięty
oppserwatorr

Mi akurat Clockers nie przypadł do gustu, osobiście wolę "Mo'better Blues", czy "Crooklyn".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones