PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771025}

Gra o wszystko

Win It All
5,2 1 953
oceny
5,2 10 1 1953
6,5 4
oceny krytyków
Gra o wszystko
powrót do forum filmu Gra o wszystko

Główna rola wzbudziła kilka razy moją pogardę - na sam koniec, przeświadczenie że gość się zmienił i rzeczywiście zrozumiał co dla niego jest ważne w życiu

ocenił(a) film na 5
Lukhasz

Hazard to jeden z tych nałogów które z pewnością zrujnują życie zarówno hazardziście jak też jego rodzinie, znam taki przypadek z bliskiego otoczenia. Ten film chociaż niby był komedią, zamiast uśmiechu wywoływał uczucie zażenowania i ogólnej żałości...

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

Być może takie miał zadanie. Film kończy się w szczęśliwym momencie, ale to jest tylko moment. Bohater się nie zmienił jak życzyłby to sobie autor wątku.
Długie ujęcie przy stole ma moim zdaniem ukazać widzowi, jak szczęśliwą rodzinę bohater zniszczy, ile problemem i smutków im dostarczy.

ocenił(a) film na 2
Lukhasz

mega nuda, żenada i brak emocji..
nie rozumiem, kto dał gatunek: komedia :D what? kiedy? co? eeee.. przecie to dramat obyczajowy! zero śmiesznych, zabawnych momentów. Zmarnowany czas na oglądanie miernej gry i totalnej żenady.. dżizassss. Ktoś pisze w opisie, że "stracił 50 tys..", nie, nie stracił 50 tys, tylko mniej - uważnie oglądać film polecam. Główna rola - aktor może pasował w pewnym serialu (choć też irytował) na którym się wybił, ale tutaj porażka. Nie da się patrzeć na jego ryj, a tzw "gra aktorska" poziom ... szkoda gadać.
Ludzie, omijajcie, nie marnujcie swojego czasu!!

ocenił(a) film na 6
MILF_06

Chyba niewidziales/as naprawde slabych aktorow.Ten gosc to nie gwiazda hollywood,od ktorej
trzeva wymagac swietnego aktorstwa.Moim zdaniem zagral w miare dobrze,przynahmniej srednio.
Z reszta tez tak mam,ze jak nielubie jakiegos aktora/aktorki,to nie wiem jakby sie staral tez mnie wk...
sam jego widok.Takze cie rozumiem.
Ale akurat wydaje mi sie ,ze gosciowi ta rola pasuje.Po prostu jest dobrze dobrana.
Czyli typowy holeryk,dzialajacy pochopnie i instyktownie,ktory zamiast byc realista i pragmatykiem
zdaje sie na silne emocje.
Film, bardzo przecietny pod wieloma wzgledami,ale pomysl dobry ktory mozna by tutaj rozwinac.
A najbardziej nielubie dla przykladu niedopasowania rol w stylu:daja aktora dretwego z natury ktory ma byc
smieszny w jakiejs komedii,albo goscia o kiepskiej budowie ciala i chlopiecej urodzie w roli jakiegos
twardziela itd itd.
Takze film byl przynajmniej w miare realistyczny,a nie byl jakims holly(bolly)woodzkim balonem pelnym patosu i fejkow.za to mu daje 6.

ocenił(a) film na 7
Lukhasz

Racja, całkiem niezłe niezależne kino (chyba). Fajnie nakręcony i do tego ścieżka dźwiękowa. Raczej film obyczajowy niż komedia jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones