PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644005}

Gra tajemnic

The Imitation Game
7,4 188 214
ocen
7,4 10 1 188214
5,6 38
ocen krytyków
Gra tajemnic
powrót do forum filmu Gra tajemnic

3/10 Nudny

ocenił(a) film na 3

Ten film jest zwyczajnie słaby. Przewidywalny. Wynudziłem się jak mops, szkoda kasy na bilet. Ale jakże poprawny. Genialny homoseksualista zamęczony przez podłych Brytyjczyków, Modni aktorzy na planie. Nośny wojenny temat z zagadką w tle. Trudniejsze kwestie wytłumaczone - dla głupków. I te żałosne informacje na koniec filmu, brak słów. Za dużo ostatnio takich filmów.

pcsik

Np kakich filmów? Takowy widzę poraz pierwszy...Ocena na trzy to przesada...Transformersom dałeś 9? :D

ocenił(a) film na 3
peterson78

Masz rację Peterson - przesadziłem z tą ósemką (nie dziewiątką) dla Transformersów.... Byłem z synem w kinie i efekty mnie powaliły na kolana... Z perspektywy daję 7.

ocenił(a) film na 8
pcsik

Film jest nudny i przewidywalny, nośny temat, modni aktorzy i na siłę budowany dramatyzm... jednak 3/10 to przesada. Minimum 6.

ocenił(a) film na 7
pcsik

Filmu jeszcze nie widziałem ale stwierdzenie że jest przesadnie "poprawny" bo homoseksualista zamęczony przez Brytyjczyków - prawda jest taka że Alan Turing był homoseksualistą i popełnił samobójstwo w związku z wyrokiem jaki otrzymał (kastracja chemiczna). No i że był geniuszem jest nie do podważenia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones