PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644005}

Gra tajemnic

The Imitation Game
7,4 188 282
oceny
7,4 10 1 188282
5,6 38
ocen krytyków
Gra tajemnic
powrót do forum filmu Gra tajemnic

Czemu tych trzech z samego poczatku filmu jest tak dobranych, że wyglądają jak nasi polscy naukowcy którzy tak naprawdę złamali enigme?

I przy nich oczywiście tylko Pan Turing świeci inteligencją.

Sami spójrzcie porównałem scene z filmu z prawdziwymi naukowcami którzy złamali enigme.



http://zapodaj.net/8f5483cb483e8.jpg.html

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xhamerx

Masz oko. Gratuluję!

xhamerx

Na poważnie to piszesz? Trzeba było naprawdę bardzo dużo determinacji, żeby udowodnić, że twórcy z premedytacją sobie kpią z Polaków. A do tego oceniasz film na 8, więc jestem już kompletnie pogubiona.

ocenił(a) film na 8
latelamb

Oceniam film, nie fakt historyczny.
Gdybym oceniał fakt historyczny oceny by nawet nie było, bo by na to na starcie nie zasłużył.
Pierwsze co mi sie rzuciło w oczy w tym filmie, to właśnie dobrany wygląd aktorów w porównaniu do Polskich naukowców. Stąd tez temat.

ocenił(a) film na 8
xhamerx

wszyscy mężczyźni w tym filmie mieli przedziałek na bok i bardzo podobnie się ubierali, bo taka była moda, dlatego moim zdaniem podobieństwo, którego się doszukałeś, to zwykły zbieg okoliczności. poza tym Polacy złamali inną enigmę niż Turing, więc film nie przypisuje polskich zasług Brytyjczykom

ocenił(a) film na 8
efka93

No jak to nie, dzieki naszym naukowcom powstały bomby kryptologiczne, a co Turing zbudował? Własnie taką bombe.

ocenił(a) film na 8
xhamerx

masz rację, nie doczytałam. zwracam honor ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones