PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644005}

Gra tajemnic

The Imitation Game
7,4 188 277
ocen
7,4 10 1 188277
5,6 38
ocen krytyków
Gra tajemnic
powrót do forum filmu Gra tajemnic

Gra tajemnic wy wołała burze dyskusji na Filmweb kto złamał kod enigma jak wiadomo dyskusji muszą być zdania podzielone . Jednak ja wezmę się za ocenę filmu .Na pochwałę zasługuje rola Benedict Cumberbatch rola wzrusza bawi sprawia że współczujemy .Naukowiec co żyje w swoim świecie maszyn liczb .ale nie umiejący się znaleść w codziennym życiu .i nawiązaniu kontaktu .Rola może nie odkrywcza bo tak sobie wyobrażamy naukowców zamknięty w swoim świecie ale fajnie zagrane .Trudno powiedzieć czy aktor ma szanse na Oscara . Gorzej jest z resztą flmu czyli fabuła filmu Jeżeli chodzi o historie życia naukowca złamanie kod enigmy przedstawione to jest tak na chłodno co powoduje że film nudzi trochę Lepiej jest jak film wchodzi na tory prywatne życia i te sceny już ogląda się z większym zainteresowaniem .Ale jak patrzeć na koniec filmu to marnie naukowcy chyba kończyli naukowcy w tym świecie .6/10

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Trzy razy pisałem po wyższych post ciągle pisało mi że strona odpowiada nie wiem co się dziej ale ostatnio tak jest , i już kiedyś jeden użytkownik o tym wspominał może trzeba o tym po informować Filmweb by się tym zajeli? Bo jest wkurzające..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones