PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577114}

Grabarz

A Sírásó
6,6 421
ocen
6,6 10 1 421
7,3 3
oceny krytyków
Grabarz
powrót do forum filmu Grabarz

Narazie nie ma możliwości oceniania. Średnio polecam; dla miłośników filmów eksperymentalnych. Historia banalna, czyli przerost formy nad treścią.

Ocena: 4/10

ocenił(a) film na 10
YoGi_11

A ja oceniam na 10. Każdą historię możńa uznać za banalną. Ten film stworzył tyle przestrzeni dla mojej wyobraźni. Do tego świetna muzyka, znakomity głos węgierskiej lektorki. Jak będzie okazja, pójdę jescze raz.

OOO_OOO

Przestrzeń dla wyobraźni, a nick brzmi "OOO_OOO".

Coś mi się tu nie zgadza.

ocenił(a) film na 10
_Garret_Reza_

Garret, włącz wyobraźnię. Mój nick --- to oczy szeroko otwarte.

OOO_OOO

Masz 3 pary oczu?

ocenił(a) film na 10
_Garret_Reza_

Dwie. Ale chyba już się domyślam, czemu Grabarz Tobie się nie spodobał.

OOO_OOO

Pewnie dlatego mi się nie podobał, bo go nie oglądałem. Ale pewnie znasz bardziej przekonującą odpowiedź.

Dziś uwielbiam Internet :D

ocenił(a) film na 10
_Garret_Reza_

No to jak obejrzysz, możemy wrócić do moich domysłow ;-)

ocenił(a) film na 8
_Garret_Reza_

Ale ty jesteś dowcipny i cool...

ocenił(a) film na 10
Madredeus

Taki już jestem

ocenił(a) film na 8
OOO_OOO

i uwazasz, ze to jest super?...

ocenił(a) film na 8
OOO_OOO

zgadzam sie z przestrzenią dla wyobrazni. deformacja obrazu i dzwieki (głosów, muzyki) tak mnie wciągnęły że przez myśl nie zdążyło mi przejść że historia jest banalna.

YoGi_11

I to mówi fan "Konia turyńskiego"?

SanjurodeValmont

U mnie "Koń turyński" 10/10, a "Grabarz" 2/10. Wreszcie dzis mogłem ocenę wystawić.

krysiron

Dzięki @krysiron. W końcu ktoś ocenił podobnie jak ja.

YoGi_11

Te 2/3 sali, które wyszło w trakcie seansu w kinie na NH Tournee, gdyby miało konto na Filmwebie, też by pewnie podobnie oceniło:P

krysiron

Ja twardo zostałem do końca, ale kosztowało mnie to wiele myśli samobójczych:P

użytkownik usunięty
krysiron

padłem po tym komentarzu. zrobiłem dokładnie to samo.
zostałem ale miałem po wieczorze. chciałem się rzucić pod tramwaj, a nauka poszła w las.

To skąd serce przy ocenie 1?:)

użytkownik usunięty
krysiron

nie potrafiłem wypośrodkować uczuć związanych z obejrzeniem tego filmu.
jasne, byłem okropnie zdenerwowany po wyjściu z kina, ale jego forma ma coś w sobie.
wolałbym wersję 10 i znaczek znienawidzenia, ale jak on miałby wyglądać, to nie wiem. : )

użytkownik usunięty
krysiron

a ocena 5 nie wchodziła w rachubę, nic nie oddaje, co do filmu.

Aż tak fatalny nie był. Nie przesadzajcie. Ciekawy pomysł, film można traktować jako ciekawy eksperyment i nic więcej.

ocenił(a) film na 1
YoGi_11

Sam bym chyba wyszedł z kina. Dawno czegoś takiego nie widziałem, męczy niesamowicie.

ocenił(a) film na 8
YoGi_11

No może i film to nie był, raczej jak audiobook z obrazkami, ale na pewno nie zasługuje w swojej dziedzinie na tak niską ocenę.

Madredeus

Samo to, że od jego premiery już trochę minęło, a nadal się o nim mówi, to może zasługuje na więcej. A i ja do dzisiaj go wspominam jako niesamowite, traumatyczne przeżycie.

ocenił(a) film na 8
YoGi_11

:D mojej znajomej bardzo się podobał, mi też, oboje bylismy pod wrażeniem poetyckości filmu :)

Madredeus

W sumie o gustach nie ma co dyskutować. Dziś widziałem np film "Lewiatan", bardzo mi się nie podobał i ledwo obejrzałem. Ale słyszałem jak niektórzy rozpływali się dosłownie nad jego pięknem.

ocenił(a) film na 8
YoGi_11

Hmm... Lewiatan? Sklep? Filmu nie widziałem, ale jak zobaczę i mi się spodoba to osobiście Cię zhejtuje :) Nie no, oczywiście, o gustach się nie dyskutuje ;) ale ciekaw jestem tego filmu.

ocenił(a) film na 9
YoGi_11

Taaaaaaak, Rilke wyjątkowo banalny X D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones