PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651260}

Grace księżna Monako

Grace of Monaco
5,8 15 384
oceny
5,8 10 1 15384
3,5 8
ocen krytyków
Grace księżna Monako
powrót do forum filmu Grace księżna Monako

Nie chce mi się wierzyć, że te 83 głosy to osoby, które widziały ten film w Cannes. Interesuje mnie ten film, niecierpliwie czekam na premierę i zauważyłam, że dużo głosów (negatywnych) pojawiło się po pierwszym dniu Festiwalu, negatywnych recenzjach itp. Być może są tu osoby, które ten film widziały, które z góry przepraszam. Mam wrażenie, że większość osób, które ten film oceniła, to tylko dlatego, że czytała o nim negatywne opinie.

abc2343

Cóż... odnoszę wrażenie, że wielu domorosłych krytyków lubi podzielać uczucie zawodu oponentów długo oczekiwanych dzieł i pojękiwać jeszcze zanim zetkną się z filmem - oczywiście w imię wyższych idei, a im głośniejszy tytuł tym większa satysfakcja z możliwości pastwienia się nad nim.

ocenił(a) film na 3
abc2343

Moment. Napisałaś to 10 godzin temu. Premiera była wczoraj. Czy serio te kilkadziesiąt osób nie mogło po prostu pójść do kina?

mrozikos667

Przecież wyraźnie podkreśliłam, że te oceny pojawiły się wcześniej :). Po prostu dopiero dzisiaj napisałam ten wątek, te kilkadziesiąt ocen (głównie negatywnych) pojawiło się tuż po premierze w Cannas i negatywnych ocenach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones