PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651260}

Grace księżna Monako

Grace of Monaco
5,8 15 380
ocen
5,8 10 1 15380
3,3 7
ocen krytyków
Grace księżna Monako
powrót do forum filmu Grace księżna Monako

Gdy kobieta wybiera rodzinę zamiast kariery, nie rzuca męża, który ją zaniedbuje, bo decydują się losy państwa, którym włada i ma dużo rzeczy na głowie, to taka sytuacja może się nie podobać niektórym recenzentom, bo jest niemodna i staroświecka. Świetne oceny film dostałby pewnie, gdyby księżna wzięła rolę Hitchcocka, zabrała dzieci, rozwiodła się, a potem zdobyła Oskara. Moim zdaniem to pokazanie prawdziwego wyboru tak rozzłościło recenzentów i festiwalowe jury, bo film wcale nie jest zły. A wręcz jest dobry. I dobrze przez Nicole Kidman oraz pozostałych aktorów zagrany.

fracek506

Właśnie skończyłam oglądać. Od zawsze podziwiam Monako. To mikropaństwo, od którego naprawdę można czerpać niejedną inspirację. I tym razem, za pośrednictwem tego filmu, zostałam zainspirowana. Przemowa księżnej, w której rolę wcieliła się Kidman byłam przyjemna i pouczająca. Zgadzam się z Tobą, że te słabe oceny bardzo możliwe, że zmieniłyby się, gdyby była supernowoczesną babą, pokazała gołe cycki na ekranie, zabiera dzieci, albo odwiedza raz na jakiś czas, co sobotę parzyła się z innym i miała gdzieś co się stanie jutro. Tymczasem stało się inaczej. Poczuła miłość i lojalność wobec Monako, poświęcenie było wyborem kierowanym z głębi serca, podobnie jak pozostanie przy ukochanym mężu, wierzyła w to, że świat może stać się lepszy. Miło widzieć Monako w dniu dzisiejszym jako mini raj, który jest obecnie jednym z najprzyjemniejszych miejsc na świecie. Nie wiem, dlaczego teraz najlepiej recenzowane są ciężkie, smutne filmy o upadłych ludziach, toksycznych relacjach i z gołymi pośladami w co drugiej scenie. Tu jest pokazane coś przeciwnego. Miły seans, czasem nudny, chwilami mdławy, prosty, ale piękny w swej prostocie.

fracek506

Najlepiej żeby kobieta powiedziała, że kobitą nie jest. Najlepiej żeby kobieta powiedziała, że dzieci nie chce BO JEST PRZELUDNIENIE. Najlepiej żeby kobieta poszła na MARSZ KOBIET.
TU OPCJE KIM KOBIETA MOŻE ZOSTAĆ:
Trans* Female, Trans Male, Trans* Male, Trans Man, Trans* Man, Trans Person, Trans* Person, Trans Woman, Trans* Woman, Transfeminine, Transgender, Transgender Female, Transgender Male, Transgender Man, Transgender Person, Transgender Woman, Transmasculine, Transsexual, Transsexual Female, Transsexual Male, Transsexual Man, Transsexual Person, Transsexual Woman, Two-Spir.
DUŻY WYBÓR.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones