PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651260}

Grace księżna Monako

Grace of Monaco
5,8 15 384
oceny
5,8 10 1 15384
3,5 8
ocen krytyków
Grace księżna Monako
powrót do forum filmu Grace księżna Monako

z pytaniem : o co chodzi ? dlaczego książę nienawidzi własnej żony ? po jaką cholerę ona wychodziła za obcego jej człowieka ? a potem doszła afera polityczna i ... nie zdzierżyłam do końca . Kidman pozbawiona wdzięku dopełnia moją ocenę

ocenił(a) film na 5
malinowa123

Nie tyle nienawidzi co trochę za późno się zorientował, ze popełnił potężny faux pas. MEZALIANS nawet powiem. Ona zresztą tez, niepotrzebnie pchała się na kontynent z którego obyczajów nic nie zrozumiała żyjąc w swojej Ameryce i będąc gwiazdą. Niepotrzebnie tez rwała się do arystokracji, którą lepiej mieć we krwi jak się chce zasługiwać na książęce tytuły. Arogancko założyła, ze uroda i gwiazdorzenie wystarczą, żeby rzucić sobie Monaco do stop . Byc może i rzuciła Monco do stop, ale tak naprawdę co z tego ma Jej rodzina? Dzieci - jakie są każdy widzi i wątpię, żeby im ktokolwiek czegokolwiek oprócz pieniędzy zazdrościł. Powichrowanie życia i powichrowane osobowości. Ani mąż nie miał z Niej odpowiedniego pożytku ani one. Ja tam fanem Grace Kelly nie jestem. Film próbuje zrobić z Niej heroinę, która jak te ruskie komunistki wsiadające na traktor, pokazuje zacofanej Europie wspaniały amerykański model nowoczesnej, niezależnej kobiety mającej swoje zdanie ale.... prawda niestety nie jest bajkowa i już niczego się w raz dokonanej historii nie zmieni. Zwłaszcza niezbyt udanym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones