PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=332495}

Grace odeszła

Grace Is Gone
6,7 2 609
ocen
6,7 10 1 2609
Grace odeszła
powrót do forum filmu Grace odeszła

Cudowny film

ocenił(a) film na 10

Cudowny, wzruszający film. Fantastyczna, idealnie pasująca do fabuły filmu muzyka
skomponowana przez wielkiego aktora, jakim bez wątpienia jest pan Clint Eastwood. Główna
rola również przypadła aktorowi, który jest jednym z moich ulubionych, właśnie John Cusack
bardzo zachwycił mnie w tym projekcie. Bardzo dziwię się, że nie otrzymał żadnej poważniejszej
nagrody, no ale cóż, w przypadku filmów, na których temat jest mniej rozgłosu, a i promocja
jest słabsza niż w potężnych, wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcjach, które często
okazują się zwykłą szmirą, której celem jest wyłącznie zbicie pieniędzy (oczywiście nie mam tu
na myśli wszystkich produkcji z Hollywoodu, ale są takie, które się znajdą). Oceniłem na 10/10,
bardzo się na tym filmie wzruszyłem i zmusiłem do refleksji. Polecam wszystkim, którzy lubię
tego typu tematykę i raczej nie radzę oglądać go osobom, które zafascynowane są kinem akcji
z potężnymi efektami specjalnymi (którymi zresztą ja również jestem fanem) i tym którzy po
prostu nie lubią tego typu dramatów. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
matix457

Przepraszam bardzo, miało być ''których zresztą ja również jestem fanem'', a nie jak napisałem ''którymi zresztą ja również jestem fanem''. Przepraszam za błąd :)

ocenił(a) film na 7
matix457

Dla mnie najbardziej budujące jest to, że w tych dyskusjach tu pod tym filmem to właśnie faceci piszą tak piękne recenzje. Film prawdziwy, o miłości, więzi między ojcem a córkami, o tęsknocie... mimo, że o śmierci, to jednak o życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones