PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297868}

Graficiarze

Wholetrain
7,0 2 745
ocen
7,0 10 1 2745
Graficiarze
powrót do forum filmu Graficiarze

zajebista muzyka , siwetne wrzuty.. i ten klimat na koncu kiedy jechał ten pociag ..,az ciary przeszły ^^ ..poprostu pozycja obowiazkowa dla osób czujacych ten rodzaj zajawki ..i ogólnie kultury hip -hop ;)

chabek88

oj tak zajebisty film, muzyka zajebista tak że nie da się wyrazić i zajebisty klimat hip hopowy, pozycja obowiązkowa :)

ocenił(a) film na 7
chabek88

Zgadzam się muza jak i wrzutki świtne :),a ciary gdy jechał pociąg jak najbardziej odczuwalne.Ogólnie zarys fabuły przypominał mi trochę to co opowiadał Eldo gdy się wypowiadał właśnie o takich kolesiach których pasją jest nielegalne graffiti,szkoda jednak że kręcąc ten film w Warszawie nie zapodali naszego świetnego polskiego hip hopu.Film polecam i pozdrawiam ode mnie oczywiście 7/10.

ocenił(a) film na 7
DemiaN

Nie jestem w ogóle w tym całym hip-hopie, ale mimo to film mi się podobał.
Niezły klimat, ciekawa fabuła, która porusza wiele problemów młodych ludzi.

A co do samego graffiti to nie tylko hip-hop, wręcz niewiele ma już z nim wspólnego, wypłyneło na szersze horyzonty, wręcz sztuki, a powstało wiele lat przed tym całym hip-hopem i rapem, który jest częścią wszystkich subkultur, nie tylko tej hip-hopowej.
Polecam książki "Wojna na ściany", "Swiat graffiti. Sztuka ulicy z pięciu kontynentów" oraz "Graffiti w Polsce 1940-2010".

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
chabek88

Ja też uwielbiam ostatnią scenę z tego filmu. Świetnie z obrazem komponuje się ten kawałek hiphopowy (z tego co się orientuję, to w filmie został nieco szybciej puszczony).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones