PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297868}

Graficiarze

Wholetrain
7,0 2 745
ocen
7,0 10 1 2745
Graficiarze
powrót do forum filmu Graficiarze

zaglądaliście do ciekawostek? :
"Warszawa, jako jedyne miasto w Europie, wydała zgodę na malowanie grafitti na potrzeby filmu (m.in. pociągów i realnych obiektów w centrum miasta)." nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buldok_

takiego właśnie posta mi było trzeba żeby Cie zaraportować :) DONE! dziekuje pozdrawiam;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buldok_

nie wygram, bo nie mam zamiaru walczyć i dyskutować z idiotą:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
buldok_

poświecasz czas tylko po żeby tworzyć konta, by później obrażać ludzi i czuć się jak nieuchwytny geniusz zbrodni... nieźle musiałeś być (bądź jesteś) maltretowany przez życie. Współczuje. A jesli to jest zwykły tyrolling to tym bardziej Twoje życie musi być ubogie niczym fauna w morzu Martwym :P

ocenił(a) film na 8
TheSatletio

trzeba byc dmnym

ocenił(a) film na 7
TheSatletio

Bo graffiti to piękna rzecz u mnie w mieście jeden koleś zarabia na tym tworząc graffiti na zamówienia,nawet na szaro burej ścianie u mnie w mieście miasto dało zgodę by kilkunastu chłopaków stworzyło oszałamiająco wielkie i piękne graffiti,nie mówiąc że na garażach widziałem istne arcydzieła!Takich chłopaków to się nie powinno gonić ale doceniać i dać im szanse by zarabiali na tym i zmieniali ten nasz ponury kraj tworząc graffiti w miejscach olanych szarością dlatego też nie dziwi mnie postawa Warszawy z czego powinniśmy być dumni a nie znowu narzekać.

TheSatletio

wszystkie powierzchnie czyste zostaly zabezpieczone warstwą przez firme Remark i potem oczyszczone. Pociągi odmalowane. stacje odmalowane. wszyscy po tym filmie pozostali zadowoleni. Wiem, bo go produkowalam i to robilam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones