PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5921}
7,7 4 517
ocen
7,7 10 1 4517
6,2 4
oceny krytyków
Grający z talerza
powrót do forum filmu Grający z talerza

Odnajduję w obydwu dziełach pojedyncze wspólne allele.

Jest specyficznie Cudowny i cudownie Specyficzny...

W komentarzach na Telemagazyn.pl znalazłam taką opinię: "film dobry, pod warunkiem, że lubisz filmy Kolskiego, inaczej będziesz się nudził".

Film jest spokojny, Piękny, przesiąknięty aurą tajemniczości. Jest Inny. Fantastyczny. Niezwykły.

Niesamowita Sceneria robi wrażenie i pozostaje w pamięci: wspaniała przyroda, aż czuć ich świeże powietrze, które przenika przez ekran, a urokliwa stacyjka jest po prostu PrzeŚliczna.
Most z pnia drzewa ukazany dwukrotnie przez chwilę przypomniał mi most, który prowadził do Dziupli Igi Cembrzyńskiej i Andrzeja Kondratiuka w Gzowie.


Jest jak kilka nowel w jednej.


Tylko gra aktorska Śmierci ze skrzydłami jest okropnie drętwa, nieumiejętna. Odczuwa się duży kontrast pomiędzy nią a Marczykiem: w lekkości w wypowiedzi, w swobodzie poruszania się, w przekazywaniu emocji, w umiejętności oddania i zaprezentowania sobą i swoją techniką postaci.

Franciszek Pieczka obchodził niedawno 94. urodziny. Wszystkiego co daje Szczęście i Słoneczne dni.


Mariusz Saniternik wygląda teraz jak Orson Welles w swoich sześćdziesiątych latach.

Krzysztof Pieczyński jest Rewelacyjny jak zawsze. <3


Niepełny, ale Niezwykle Piękny.
https://www.youtube.com/watch?v=_bbNdRRq0Uw

Grający z talerza - Niebywale Oryginalny Pomysł na film.

ocenił(a) film na 9
Flashinthenight

108. 110 bez dwóch centymetrów.

Flashinthenight

Mój ulubiony (obok Magneto) film Kolskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones