PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 916
ocen
8,2 10 1 437916
7,6 41
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

8,2 ???

użytkownik usunięty

LUDZIE!! KTO ocenia tak wysoko takie gnioty jak ten film? (Chyba fani Harego Potera i Zmierzchu
hehe). Ten film to slaba "trujczyna", gra Clinta Eastwooda to poprostu jakas zenada, fabuła? -
jeszcze wieksza zenada! Ten film wywoływał u mnie mdłlosci...
Jesli chcecie ogladnac DOBRY film o podobnej fabule (tzn stary zgryzliwy dzadzio kontra zyczliwi mu
ludzie) to polecam z czystym sercem "Magiczne Lato"
PS. Panie Eastwood jest pan marnym aktorzyna.

No to pojechałeś. Marny aktorzyna, marny reżyser i co jeszcze?

Nie ekscytuj się tak bo ci żyłka w dupie pęknie ;)

ocenił(a) film na 7

Jak już takie fajne słowa wymyślasz boś taki zdolny, to chciałem ci zakomunikować, że powinno być trójczyna ^^

użytkownik usunięty
timbaland0

ironiczna "trujczyna" w cudzyslowiu ma zostac

Mówi się "w cudzysłowie". Chyba, że cudzysłów też "ironiczny"... ;-)))

"John Carter" oceniony na 10/10, "Hostel" 8/10... nie za bardzo mamy o czym dyskutować..

ocenił(a) film na 7
hallelujah

dokladnie..

ocenił(a) film na 8
hallelujah

you make my day man !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
MrPawello

Sporo ludzi (idiotow lub lekko mowiac ludzi niewymagajacych) od kina oczekuje jedynie dawki kolorowych fajerwerkow, potworow czy strzelanin, ale tacy przewaznie ogladaja bezmyslnie film i go zapominaja, nie wchodza na portale kinowe nie oceniaja i nie wypowiadaja sie na temat kina, ale jak widac sa tez wyjatki :) Olac takich moczem, niech zyja i ogladaja filmy na swoim poziomie. Szkoda tylko ze jak wchodzi sie na filmweb zeby znalezc jakis film, to po kliknieciu w jakis tytul na forum dyskusyjnym pod filmem znajduja sie zazwyczaj tematy takich idiotow jak autor tego, co potrafi zniechecic potencjalnego widza.

ocenił(a) film na 9
MrPawello

Gdybym mógł dać Tobie lajka, już byś go miał.

ocenił(a) film na 7
MrPawello

Nowy "Superman" był udany.

ocenił(a) film na 5

A ja się z tą opinią zgadzam. Film przewidywalny i zionący banałami z taką mocą, że aż trudno uwierzyć w tę ocenę.

ocenił(a) film na 10
arnikaa

napisała to osoba która Dzień świra który ani nie jest smieszny ani fajny najgorszy Polski gniot oceniła na 10

elektra83

napisała osoba oceniająca MISS AGENT na 10 heheheehehe

ocenił(a) film na 10
RobertRath

Miss Agent jest fajna komedia a nie jak Dzien swira

elektra83

pewnych rzeczy nie przeskoczysz :)

ocenił(a) film na 10
RobertRath

każdy ma swój gust i ja to doceniam dla mnie jest ta komedia śmieszna dla ciebie dzień świra na którym się nudziłam chociaż lubie nie które Polskie komedie

ocenił(a) film na 9
elektra83

elektra83, najwyraźniej Dzień Świra jest poza twoim pułapem. Ortografia też nie.

ocenił(a) film na 10
wincek

No sorry ale nie jestem z Polski a propo ortografii to gdzie niby jest błąd?

ocenił(a) film na 10
elektra83

dzien swira to bardzo dobry film, gran torino tez swietny

ocenił(a) film na 9
elektra83

Dzień Świra? komedia? no po prostu k***a no nie - Boże, czy to widzisz!!

ocenił(a) film na 10
Malakhai

dokładnie :D komedia?? jeb*em nie wstane :D

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 9
elektra83

Jak ktoś lubi tylko durne filmy dla debili to potem pisze takie bzdety .

ocenił(a) film na 9

Widzę, że dałeś ocenę 3 i krytykujesz innych co dali wysoką ocenę.
Wyobraź sobie jak nudny byłby świat gdyby wszyscy mieli identyczne mózgi i myśleli identycznie jeden z drugim.
Stworzenie takiego świata mogłoby się mijać z wszelką logiką.
Dla mnie ważne jest, że dałeś uczciwie ocenę taką na jaką ten film według Ciebie zasługuje.
Ja w swoich ocenach dawałem już noty 8, mimo ocena filmwebu wynosiła 5.
Na odwrót też dałem kiedyś 2/10 za film ze średnią filmwebu 7,4/10 (Kill Bill 2 z roku 2004).

ocenił(a) film na 9

Miło, że tu zawitałeś fanie "Zmierzchu". "Hehe"-fajnie, że śmiejesz się ze swoich żartów. Chyba jako jedyny.

ocenił(a) film na 9

Nie przesadzaj z tą trójką. Moim zdaniem film jest świetny.

genialny film, dupku

ocenił(a) film na 10
janek55

arcydobry film, zawsze zastanawia mnie co się dzieje w umyśle człowieka, który idzie na śmierć (w zasadzie popełnia samobójstwo). Te sceny u fryzjera, u spowiedzi - super.

Moim zdaniem film jest oparty o historię i dylematy kogoś kto miał przynajmniej taki zamiar, o ile go nie zrealizował.

janek55

gniot dla prostych facecików, dupku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
janek55

i właśnie potwierdziłeś moją opinię kmiotku :)

ocenił(a) film na 10

Nie podniecaj się tak, bo nie masz racji.

ocenił(a) film na 8

Ja oceniam! I czuję się z tym świetnie!Film jest dobry, Clint też! Każdy ma prawo do własnej oceny...Uwielbiam poczucie humoru Clinta, ironiczne i gorzkie,postaci które tworzy może i są do siebie podobne, niemniej jednak dalej świetnie rozpracowane i zagrane, dowcipny twardziel o gołębim sercu, takich kochają kobiety.Clint jest jak wino im starszy tym lepszy.

ocenił(a) film na 9

I po co tak trolować

ocenił(a) film na 10

haha, wszyscy wpie*dolili twoje "racje" jak burgera, mam nadzieję, że już się nie odezwiesz

użytkownik usunięty

jesteś dobrym trollem

ocenił(a) film na 6

Uśmiech Clinta - najbardziej wymuszona rzecz pod słońcem! ;)

A film banalny - ładnie opakowany, ale pusty w środku. I również nie rozumiem tych grupowych zachwytów.

ocenił(a) film na 8
magmos

Ale to Clint! Z nim nawet reklama biegunki jest świetna. ;p

ocenił(a) film na 6
Troublesome

Oceniam każdy film niezależnie od swoich aktorskich sympatii i emocji towarzyszącym mi podczas seansu. Nawet gdyby w postać Walta wcielił się sam Marcello Mastroianni, to i tak przyznałabym 4 gwiazdki.

ocenił(a) film na 8
magmos

Hmm... Z jednej strony racja, ale z drugiej film ten jest wisienką, zwieńczeniem dorobku aktorskiego Clinta-twardziela. Chociażby bardzo westernowa scena finałowa zamykająca pewien rozdział.. Tak więc uważam - iż należy podchodzić do tego filmu mając na uwadze kto gra główną rolę. Tak sądzę. ;p

ocenił(a) film na 10

Wysoka ocena o czymś swiadczy. Dla mnie ten film to arcydzieło: mądry, wzruszający. A autor tego wątku pewnie najwyżej ocenia "Kac Wawę" i tym podobne.

ocenił(a) film na 9

I tu należy sobie zadać ważne pytanie - czy to Ty, który oceniasz takie filmy jak "John Carter" na 10/10 masz rację, czy może rację mają tysiące innych ludzi, którzy ocenili ten film wysoko? Odpowiedz sobie sam.

ocenił(a) film na 6
kurusi1

Kino to nie matematyka: to, co jeden uważa za arcydzieło (czy twór ocierający się o arcydzieło), dla innego będzie filmem co najwyżej przeciętnym. Zaś argument pt.: "skoro wszyscy mówią A, to nie może być inaczej" jest... bzdurny, delikatnie rzecz ujmując.

ocenił(a) film na 2

Ja też stawiam 3/10 i film ma tyle, na ile sobie zasłużył

ocenił(a) film na 4

masz racje film do dupy!!!!!

ocenił(a) film na 10

a dla mnie film był suuuper!

ocenił(a) film na 10

lubię placki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones