PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 916
ocen
8,2 10 1 437916
7,6 41
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

8/10

ocenił(a) film na 8

Mowili mu polaczku , to mnie wkurzylo , bo to niemiecka produkcja . Film spoko , Generalnie dramatow nie lubie a ten calkiem mi sie spodobal Clint Eastwood juz dziadek nie ma co a dal rade , Fajnie zagral . Dobre kino polecam

tabaluga191919

Ale dlaczego cię wkurzyło? A to nie jest niemiecka produkcja, a amerykańska. (Nie wiem, czemu napisali niemiecka, ale dzieje się w ameryce i reżyser jest amerykański, więc nie wiem czemu Ci przyszło do głowy, że to niemiecka produkcja).
Po za tym mówił mu to jego przyjaciel, tylko on, w dodatku żartem (on go od kutasa wyzywał :D).

ocenił(a) film na 8
maciej_glowacki1

Również taka sama ocena. Ciekawa postać Walta Kowalskiego, który jest zagubiony w tamtej rzeczywistości i gryzie się ze wspomnieniami z wojny! Kilka świetnych wymian zdań i co by nie mówić, zaskakujący finał! ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
kamil_morawski1

mówisz o tej scenie jak białas z tą Azjatką szedł spotkał czarnych i zaczął ich naśladować? fakt nie dziwie się ,że czarny zaczął do niego zaczął walić teksty typu" nie rób tak więcej bo przypieprzę" To było żałosne jak nic "siema ziomusco ,tam" i te gesty murzynów ku.. żenada, jak się tak można ośmieszać. jakbym tam był to bym go wyśmiał równo.

ocenił(a) film na 9
kamil_morawski1

Dokładnie:))) Po tym jak mu Walt wytłumaczył co o tym myśli, to i od razu zmienił pewnie nastawienie....nie mówiąc, że i sami Murzyni tak jakby z pełnym szacunkiem do niego. I tak poza tym to właśnie w tej scenie widać, że z Walta żaden rasista, ta z pewną troską do nich "trzymajcie się".

kamil_morawski1

TĘ scenę, Kamilku. Wróć do zerówki.

tabaluga191919

A co powiesz na to, jak Azjatów wyzywano od żółtków, Włocha od złamasów? Ty akurat musiałem usłyszeć o Polaku i tyle ci z filmu zostało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones