PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 916
ocen
8,2 10 1 437916
7,6 41
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

Film składnia do refleksji, po jego obejrzeniu przemyślałem dogłębnie kilka spraw, główny
nacisk położył tym co się w życiu posiada, żeby to doceniać, ponieważ nie trwa ono
wiecznie. Dałem 8 lecz tylko dlatego na słaby zwrot akcji, dużo rzeczy mogliśmy się
spodziewać, poza tym nie mam się prawa do niczego przyczepić. Takie wrażenia odniosłem
po obejrzeniu tego dobrego filmu... Aaaa byłbym zapomniał o jednym z najbardziej twardych
aktorów jakim jest Clint Eastwood, świetnie zagrana rola, a jego determinacja (o tym
świadczy pochodzenie i nazwisko!). Bardzo dobry film, polecam.

ocenił(a) film na 10
kadol7

Dokładnie!
Takich filmów jak ten czy filmy pana Nolana nigdy nie zostaną docenione przez Akademię.
I zobaczysz na następnej gali Oscarów, że Hobbit zgarnie większość statuetek a The Dark Night Rises zapewne nominacji nie otrzyma.

ocenił(a) film na 10
jemusu

A wracając do tematu.
Dałem 10/10 choć b. rzadko to robię. A to, dlatego że bardzo wyraźny był konflikt w każdej scenie. Nie chcę się znowu Karol z Tobą kłócić, ale każdy film musi się opierać na konfliktach. Tutaj był widoczny w każdej scenie, przeważnie: konflikt ja konta ja. Pod koniec filmu widziałem łzy na oczach wujka, co świadczy o tym jak film działa na psychikę.

Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones