PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 916
ocen
8,2 10 1 437916
7,6 41
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

Prosta, ale chwytliwa historia, świetna gra Eeastwooda, dobre dialogi i dość nietypowe zakończenie - te elementy stanowią kwintesencję Gran Torino. Po raz kolejny pokazano, że dobry film nie musi zawierać mega-widowiskowych efektów specjalnych i rozbudowanych scenerii. Wystarczyły dwa domy, weranda, kawałek trawnika i już. Całość oceniam na 8/10. Dlaczego tylko tyle? Już tłumaczę. Gran Torino jest filmem, w którym czas działa na korzyść. Przedłużyłbym przedstawioną historię o te 30 minut. Zbyt pobieżnie zaprezentowano motyw rasizmu. Nasz "staruszek" zbyt szybko przekonał się do nowych sąsiadów. Można to było trochę bardziej rozbudować, ale to już szczegóły. Film jest po prostu dobry.

Polecam i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
jerrson

nie dobry, tylko bardzo dobry, 8 to bardzo dobry kolego... na filmwebie 8 to bardzo dobry ;) ale można się pomylić :)

też tak oceniłem, zgadzam się z Twoją opinią, film mnie zaciekawił, jest bardzo dobry, człowiek zazwyczaj na życie nie patrzy tak, jak potem zobaczy to na ekranie. Dużo wartości zostało pokazanych, tych dobrych ofkors, nie spodziewałem się zakończenia, poświecił się żeby te gnoje poszły do pierdla,

POLECAM FILM!!!

P.S. Po Oszukanej kolejne świetne dzieło Clinta, brawo!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones