PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 916
ocen
8,2 10 1 437916
7,6 41
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

Tylko mnie kochaj

ocenił(a) film na 3

Dwa razy zalogowałem się na filmweba w czasie oglądania filmu. Pierwszy raz było to podczas "Tylko mnie kochaj" drugi raz dziś podczas, Gran Torino. Niesamowicie
infantylny film. Ocena 8,2 jest chyba zhackowana.

ocenił(a) film na 8
100plak

Czemu tak uważasz?

100plak

Jak mozna porównywać ,,tylko mnie kochaj '' z filmem Gran Torino. Ja go ogladałem dzis po raz drugi i uwazam ten film za REWELACYJNY. Film z gatunku ,,do ogladniecia nawet z 20 razy i nawet za 100lat. I jeszcze ta muzyka na koniec . rewelka

ocenił(a) film na 8
100plak

dlaczego ogladales Tylko mnie kochaj?

ocenił(a) film na 8
100plak

Znasz znaczenie słowa infantylny? Możesz powiedziec wiele rzeczy o tym filmie, możesz powiedziec, że Ci się nie podoba ale nie to, że ten film jest infantylny

ocenił(a) film na 3
Edmond__Dantes

Infantylny w znaczeniu dziecinny, NAIWNY, niedojrzały. Naiwna jest ta cała historia zatwardziałego złego rasisty, który nagle okazuje się dobrym człowiekiem. Naiwne jest zbudowanie charakterów postaci, relacji. Wszystko podane na talerzu tak, żeby nawet mało rozgarnięta osoba poradziła sobie z odbiorem. Miałem wrażenie że oglądam produkcję Disneya a nie "mocny film" jak to niektórzy określali.

ocenił(a) film na 8
100plak

Faktycznie bardzo to wszystko uproszone było, oczewkiwalem duzo dłuższej i złożonej przemiany głównego bohatera ale czy aż infantylnym bym ten film nazwał? Chyba jednak nie

ocenił(a) film na 3
Edmond__Dantes

Może właśnie dlatego moja ocena jest aż tak ostra. Ja również oczekiwałem głębszego filmu a zobaczyłem to, co opisywałem wyżej.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones