PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 916
ocen
8,2 10 1 437916
7,6 41
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

Kazimierz Pawlak w jednym z filmów Sylwestra Checinskiego powiedział, że ludzie nie dzieła się
na krajowych i resztę tylko na mądrych i głupich. Po obejrzeniu tego filmu można powiedziec, że
ludzie nie dzieła się na czarnych, żółtych, białych czy czerwonych tylko na dobrych i złych, ludzkich
i kretynow bez ludzki odruchów, idiotów wyjalowionych z uczuć. Niestety wiecej jest tych z drugiej
kategorii bezmyslnych, dążących do bogactwa i zezwierzęconych. SZKODA i dlatego boli mnie
serce bo wiem, że takie sa fakty i nic się nie zmieni. Myśli ktos podobnie??? Film oczywiscie
wysokich lotow.

ocenił(a) film na 9
Edmond__Dantes

a to wszystko przez mtv

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
jpg89072

Tak jak myslalem pisze tu o powzanych rzeczach, ale jak zwykle ktos musi sobie robic jaja... Cóż Twoje święte orawo, zapomniales dodać, że to jeszcze wina: Tuska, radia maryja, tvn, krajowej rady radiofonii i telewizji i kartonów przez które zginęła Hania z m jak milosc... Cóż pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Edmond__Dantes

to byla aluzja i tyle

ocenił(a) film na 8
jpg89072

To wybacz ale nie zrozumiałem, do czego to aluzja? Bardziej zdawkowo nie da się wypowiadać?;-)hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones