PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 916
ocen
8,2 10 1 437916
7,6 41
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

słaby film

ocenił(a) film na 4

gorszego filmu nie widziałem. Koniec tematu.

ocenił(a) film na 10
skorrry

Mówi to ktoś kto ma "Przeczucie" i "Bad Boys" w ulubionych XD za taką wypowiedź przy takich innych ocenach powinni ci skasować konto za głupotę...

ocenił(a) film na 4
SergiuszM111

To że tobie "Przeczucie" i "Bad Boys" się nie podobało to już nie moja sprawa. "Gran Torino" nie jest moim ulubionym filmem i koniec. Każdy może mieć inne zdanie na temat tego filmu i ja w to nie ingeruje. Więc najpierw przemyśl to co chcesz napisać XD

ocenił(a) film na 10
skorrry

Ale dać 4 Gran Torino dając np. nie zadzieraj z fryzierem 7 to profanacja XD przynajmniej cofnij ocenę filmu, bo skoro nie rozumiesz tego filmu to nie oceniaj

SergiuszM111

Sergiusz, racja leży po obu stronach..
Ty masz prawo do swojego zdania, on ma prawo mieć je w dupie.
Gusta i guściki, o tym się nie dyskutuje nawet jeśli ktoś oceni Gran Torino na 2 a Nie Zadzieraj Z Fryzjerem na 10, to tylko gust, każdy ma inny.

ocenił(a) film na 4
MrDaybreak

Dzięki MrDaybreak.

skorrry

MrDaybreak ma rację... choć nie zmienia to faktu, że gorsze filmy już zdążyłeś obejrzeć (Hiszpanka i Paranormal Activity 4) więc SergiuszM111 ma jeszcze więcej racji "...przynajmniej cofnij ocenę filmu, bo skoro nie rozumiesz tego filmu to nie oceniaj" ! : ) Pozdro !!!

ocenił(a) film na 4
Poker89

co wy widzicie w tym filmie????To że Eastwood spotyka się z Azjatami i jeden z nich próbuje mu ukraść Gran Torino, a na końcu Clint umiera. No po prostu ciekawszej fabuły się nie dało wymyślić XD

ocenił(a) film na 8
MrDaybreak

To nie kwestia gustu tylko IQ, nie wiem czemu niepotrzebne użycie słów jest nazywane "własnym zdaniem" zamiast idiotyzmem.

forczyn91

Przykro mi to mówić ale musisz mieć bardzo wąskie horyzonty, mało starasz się rozumieć a wszystko co staje Ci na drodze jest idiotyzmem. Nie oceniaj człowieku po ocenie danego filmu, tylko tyle. Mimo że na temat człowieka ta ocena wiele mówi to wciąż nie zezwolenie na wydanie wyroku, cheers.

ocenił(a) film na 8
MrDaybreak

Jak mam poszerzać horyzonty skoro on napisał, że nie widział gorszego filmu od Gran Torino, to świadczy o jego niewiedzy i wąskim horyzoncie jak Ty to ująłeś, gdyż na pewno nie można o tym filmie powiedzieć, że jest słaby lub beznadziejnie wykonany. Więc skoro autor tematu nie ma racji( mówi nieprawdę ), to czemu mialbym tolerować jego zdanie i dlaczego miałoby mieć jakiekolwiek znaczenie?

ocenił(a) film na 9
skorrry

skorry jak już koniecznie chcesz być profesjonalnym trollem to dawaj 1ki, tak więc "musisz się jeszcze sporo nauczyć młody padawanie", a tak na marginesie to widziałeś gorsze filmy- np Hiszpance dałeś 1 jak już to ktos zauważył :)

ocenił(a) film na 4
Madkyuss

dzieki za mile slowa z waszej strony (sarkazm) :( To jest tylko moje zdanie. Cala rzesza innych osób moze miec sprzeczną ocene z moją. Nie kazdy musi wielbic ten film jak wy Madkyuss, Forczyn91, pokeer89 i SergiuszM11. Tak wiec prosze o wyrozumialosc szczegolnie Madkyussa "młody padawianie". Bardzomądry cytat z twojej strony (sarkazm) :)

ocenił(a) film na 10
skorrry

Odkładałem oglądanie tego filmu minimum 5 lat, leżał na dysku i zajmował miejsce, przeczytałem opis i stwierdziłem że może to być gniot, dlatego odłożyłem....
Dziś oglądnąłem - powiem tak, pierwsza połowa filmu to czarna komedia - uśmiałem się z odzywek Eastwooda, brzuch bolał ze śmiechu !!!!
Druga połowa to klasyczny dramat w perfekcyjnym wykonaniu - cały film 10/10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
gbusz

A ja nie . gbusz nie wiem o czego cie bolal brzuch , ponieważ film do śmiesznych i zabawnych raczej nie należał. Rozumiem , że te WULGARYZMY ciebie tak roześmiały

ocenił(a) film na 10
skorrry

Ty tak serio, czy urodziles sie glupi ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
skorrry

No ale to ty jestes downem, skoro tak serio myslisz o tym filmie. Pewnie ktos ci nasral do dekla :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones