PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610093}

Granice bólu

Insensibles
6,0 6 870
ocen
6,0 10 1 6870
5,0 3
oceny krytyków
Granice bólu
powrót do forum filmu Granice bólu

Mi się bardzo podobał - momentami brutalny, ma fabułę, dobry soundtrack, zakończenie też mi się
podobało, chociaż doprowadziło do niedociągnięć. 9/10 :)

Viollipop

mi też się podobał

Viollipop

Mi się podobał ale daję 7/10 bo jak ktoś pisał na innym wątku film przekombinowany. Fajny pomysł na fabułę ale realizacja trochę chaotyczna. I zakończenie do mnie nie przemówiło. Poza tym - bardzo fajny. Gra aktorska, scenografia, muzyka - super.

ocenił(a) film na 10
Viollipop

mimo zakończenia dałam 10, bo całościowo mi sie bardzo podobał, wciągnął mnie :)

ocenił(a) film na 8
Viollipop

Film zdecydowanie dla osób lubiących wciągnąć się zupełnie, bardzo dobry jak dla mnie - a co do "innego gustu niż inni" - ci inni nie lubią raczej filmów tego typu i myślę że stąd taka a nie inna ocena.

Viollipop

Nie jesteś sam ze swoim gustem. Film dwu wątkowy, przy czym wątek historyczny niebywale poruszający. Jak od tego czasu zmieniła się medycyna, by oszczędzić nam takich przeżyć?

ocenił(a) film na 8
Viollipop

Jestem zmęczony hollywoodzkimi hamburgerami, więc cenię filmy nieschematyczne, realizowane według jakiegoś pomysłu, a nie na kopyto i opowiadające jakąś historię, a nie tylko pokazujące akcję. Ten film jest kolejnym dowodem, że kino pisane może nie wielką, lecz choćby trochę większą niż mała literą przetrwa dzięki Europie.
Oczywiście film może się podobać lub nie, ale ja polecam go wszystkim, którzy na niecałe 2 godziny zechcą zapomnieć o amerykańskiej sieczce.

ocenił(a) film na 7
Viollipop

Ja chyba też mam inny gust. Na ten film trafiłem zupełnym przypadkiem. Miałem już iść spać kiedy rozpoczynał się na TV4, ale coś mnie zatrzymało i obejrzałem go od początku do końca. Ciekawa fabuła, wciągający klimat, dobra gra aktorska, mroczna tajemnica w tle, niepokojąca atmosfera - tego właśnie szukam w kinie. Pewnie, że miał swoje niedociągnięcia, ale dla mnie taki film jest 5 razy lepszy niż współczesne "dzieła" z Hollywood.

ocenił(a) film na 6
Viollipop

W komentarzu 9/10, ale film oceniłeś na 7? To jest zagadka.

ocenił(a) film na 7
beetlejuicee

Zmienilem ocene po latach, doroslem

ocenił(a) film na 9
Viollipop

lepiej dac martwemu zlu II 10 pkt XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones