PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462258}

Granice miłości

The Burning Plain
7,1 21 685
ocen
7,1 10 1 21685
6,2 4
oceny krytyków
Granice miłości
powrót do forum filmu Granice miłości

Wartosciowy obraz

ocenił(a) film na 9

Wreszcie jakis film o czyms. Z dobra gra aktorska,muzyka,zdjeciami,a przede wszystkim z przeslaniem. Poruszajacy i dajacy do myslenia. Warto obejrzec.

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Film godny polecenia. Niesamowita historia opowiedziana w nietypowy sposób.

ocenił(a) film na 9
Dawid_1220

Scenariusz wręcz doskonały! Ogląda się z ogromnym zainteresowaniem. Wciąga, zaskakuje, każe myślec. To naprawdę bardzo dobre kino!

ocenił(a) film na 9
majkalipcowa

ile masz lat i jak na imie?? :)

ocenił(a) film na 9
Dawid_1220

tyle na ile wyglądam ;)

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

Na pewno ten słabszy film Arriagi, ale ja i tak będę go usilnie bronił bo warto. Jakże różni się od ostatnie przeze mnie oglądanego ''Dom z piasku i mgły''. Już nie chodzi o historię czy poziom dramatyzmu. Mówię o wyborach, które człowiek dokonuje pod wpływem impulsu, a które ciążą na nim później całe życie. Wyobrażając sobie, że takie zdarzenie miało miejsce w ''żywym świecie'', ''Granice miłości'', mniej mnie drażnią, a bohaterom jestem w stanie bardziej współczuć, poczuć do nich empatię większą, niż do odtwórców głównych ról w tym drugim wymienionym przez siebie filmie. Dla mnie kawał ciekawego i wciągającego kina.
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones