PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462258}

Granice miłości

The Burning Plain
7,1 21 680
ocen
7,1 10 1 21680
6,2 4
oceny krytyków
Granice miłości
powrót do forum filmu Granice miłości

7/10 w ogólnej to jakieś kpiny, podczas gdy Gump ma 9. Ludzie za bardzo kierują się tą amerykańską akademią filmową.
Charlize Theron po raz kolejny mnie zauroczyła sposobem grania. Reszta obsady również spisała się świetnie. Historia lepsza od "Babel". Mimo podzielenia jej na części, wszystko jest pokazane b. przejrzyście.
Polecam każdemu, bez wyjątku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
mi_au

pan Pietrzyk uważa również, że 'zabójcze ciało' to b.dobry film, więc nawet nie czytam już tych jego wypocin;
każdy aktor gra w jakiś sposób schematycznie, a jeśli mimika i gesty aktora silnie oddziałowywują na widza (a z Charlize tak jest) to czemu miałby to zmieniac...
fajna recenzja, a napomknę jeszcze tylko, że b. podobali mi się też aktorzy grający młodą Mariannę i młodego Santiego;

ocenił(a) film na 4
mi_au

@mi_au
Gdyby nie link do bloga, na którym jest wyjaśnione że Sylvia i Mariana to jedna i ta sama osoba, do głowy by mi to nie przyszło. Jak dotąd (60. minuta filmu) miałem wrażenie że oglądam historie 3 różnych kobiet, które gdzieś tam zaczną się splatać. Dzięki :)

ocenił(a) film na 8
CristineHolly

Pieprzę co mówi akademia. Gump dla mnie jest świetny i byłby świetny bez żadnej statuetki. Świetny, by nie powiedzieć najlepszy.

CristineHolly

Nie kieruję się opinią amerykańskiej akademii filmowej ani żadną inną. Lubię kino niezależne i zarówno Amorres Perros jak 21 gramów to jedne z moich ulubionych filmów a mimo to ten film był dla mnie zbyt przewidywalny. Nie zachwycił. Ja go właśnie oceniłam na 7.

ocenił(a) film na 7
Kiinia

mam tak samo. niezłe kino, ale zbyt przewidywalne . Moim zdaniem Arriaga nie poradził sobie, a może poprzeczka wisiała zbyt wysoko. na 7.

ocenił(a) film na 6
Kiinia

Mam trochę podobnie, lubię kino niezależne a tym bardziej filmy tego pana. Jednak ten raczej bym nie porównał do poziomu 21 gramów, czy Amorres. Czegoś mi tu zabrakło. Scenariusz całkiem ciekawy, motyw paru historii łączących się stopniowo w jedną całość tym bardziej na plus i w końcu aktoreczki dały popis swoich umiejętności. Ale jednak ogólne wrażenie gdzieś ucierpiało...być może przez dość ospałą akcje (przynajmniej na początku) lub brak zaskoczenia finałem tej opowieści. Czekam na kolejne działa p. Arriaga, mam nadzieję że będą po prostu jeszcze lepsze.

użytkownik usunięty
CristineHolly

Absolutnie przerewelacyjny. Wbił mnie w fotel.

CristineHolly

Nie zgodzę się z Twoją opinią. Forrest Gump to jeden z najlepszych filmów jakie powstały. W mojej ocenie nie kierowałam się głosami innych, lecz własnymi przemyśleniami na ten temat. Z pewnością wiele filmów mu dorównuje, ale jak najbardziej zasługuje na swoje miejsce w czołowej dziesiątce.

ocenił(a) film na 6
jagodowa15

Dokładnie!To film ponadczasowy zaś Granice moze nie nie jest złym filmem ale bardziej dla wąskiej grupy odbiorców,lekko kameralny,specyficzny,bardziej psychologiczny a przez to trudniejszy w odbiorze...

ocenił(a) film na 10
CristineHolly

Potwierdzam i pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones