PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014223}

Granice miłości

Hranice lásky
5,8 647
ocen
5,8 10 1 647
6,9 8
ocen krytyków
Granice miłości
powrót do forum filmu Granice miłości

TO JEST KINO!!!

ocenił(a) film na 9

Szokujący ,odważny,intrygujący,zawstydzający,zabawny,wzruszający,denerwujący POTRZEBNY! Oczywiście w każdym związku ten temat jest poruszany w tym filmie podoba mi się że nie szokuje dla samego efektu wow Tu jest wszytsko ładnie pokazane od a do z Jest faza fascynacji ,watpliwości ,zranienia , itd itp Film zadaje pytania ale daje też odpowiedzi ,rewelacyjne role aktorskie! To trzeba zobaczyć!

lupus198116

upadek człowieczeństwa?nie,dziękuję...

ocenił(a) film na 9
vatel_3

Ale za co dziękujesz? Podziękujesz za oglądanie filmu? Jaki by temat nie był film jest ciekawy ,interesujący ,nie wlecze się wciąga to dobra rozrywka! Nigdzie nie powiedziałem że popieram swingersów bo tak nie jest a film pokazuje konsekwencje takich działań .Dla mnie tacy ludzie są kompletnie niedojrzali .jak człowiek miał 15-20 lat to latał tu i tam i mógł i chciał duzo i wszędzie i zawsze ale nie miał partnera-ki i to były młodziencze fascynacje .A takie działania w dorosłym życiu przez pary jest mega niedojrzałe to dziecinada co nie przesszkodziło mi w ocenie tego filmu jako rewelacyjny! To co NIEMORALNA PROPOZYCJA też be ? Bez żartów ,a Tajemnica Brokeback Mountain tez fe bo taki temat? To wszystko wspaniałe kino !!!

lupus198116

niemoralna propozycja nie zawiera scen ,które obnażaja ten syf jak i hipokryzję aktorów,niepotrzebny syf i tyle,a jesli sam jesteś przeciwko oczekuję że po twoim komenarzu znajde tam pocisk po tych bydlakach jakimi są swingersi???sam fakt ich istnienia uwłacza ludzkiej godności

ocenił(a) film na 9
vatel_3

Nie przesadzaj,żyj i daj żyć innym! Jeśli się na to godzą wszyscy to ok a jeśli ktoś jest na tyle głupi żeby przymykać na to oko trudno ! Mam koleżankę w takim dziwnym związku ,on uważa go za otwarty ona też tylko że jak się napiła to wyszło co jej leży na sercu ....ale dalej w to brnie i co ja mam zrobić oprócz potępienia? Gość jest 45 latkiem o mentalności 16 latka co zrobisz? Co zrobić z kobietą która jest raniona i dalej to sobie robi? Zamiast kopnąc go w D ?! Nie bardzo rozumiem hipokryzję aktorów ,prfzecież oni tylko grają! A film jako przedstawienie bardzo dobry ,pokazuje jaki to syf przecież każdy widzi ,dlatego to dobre kino bo nikogo nie wybiela.No przecież to co widzimy nie jest super i każdy się zgodzi ale pokazano to w super sposób KU PRZESTRODZE GDYBY KOMUŚ PRZYSZŁO SPEŁNIAĆ FANTAZJE!

lupus198116

cóż nie zaglądajmy komuś do wyra ale jednocześnie niech taie szambo nie wybija do ludzi na ulicy poprzez kino choćby .... pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
vatel_3

Jeżeli dwoje dorosłych, świadomych ludzi zgadza się na coś w związku ( nie chodzi mi tylko o otwarcie związku, ale preferencje, fantazje, fetysze, nawet proza życia codziennego) i nie ranią przy tym nikogo to nie ma potrzeby piętnowania tego co robią. Jestem hetero mężczyzną w związku mono, mamy z żoną swoje fantazje i potrzeby i je realizujemy. Nie chciałbym aby ktoś mnie pouczał jak mam żyć i co robić, tak samo jak sam nikogo nie pouczam, mimo że czegoś nie popieram i sam bym tego nie robił :)

WszystkieNickiSaZajete

też mam normalną rodzinę ale prywatne sprawy niech pozostaną prywatne bez reklam w postaci takich filmufff ;w,bo to tak jak z LPGTQRWA wszedzie tego pełno,a podobno to prywatne sprawy jak to ująłeś...wiec bez zaglądania do wyra znaczy bez zaglądania do wyra ,a nie oglądanie tego szajsu w kinie 

ocenił(a) film na 8
lupus198116

W sumie to samo spełnianie fantazji nie jest czymś złym tylko,że nie zawsze przewidzi się konsekwencje swoich czynów. Znam parę w otwartym związku, którzy uważają się za niezwykle "rozwiniętych, otwartych i postępowych" , ale nawet w ich przypadku dochodzi do zazdrości. Film uważam za naprawdę nieźle zrealizowany i rewelacyjnie poprowadzony. Wkurza, denerwuje, budzi ciekawość i niepokój, myślę, że dokładnie tak jak w sytuacji w prawdziwym życiu.

vatel_3

indolencja umyslowa niewyksztalconych imo bardziej uwlacza czlowieczenstwu niz zroznicowanie praktyk seksualnych homo sapiens. Kwestia opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones