PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5941}
6,1 50 012
ocen
6,1 10 1 50012
6,5 14
ocen krytyków
Gremliny rozrabiają
powrót do forum filmu Gremliny rozrabiają

Co ?

ocenił(a) film na 7

5,9 ? Taki film powinien mieć średnią powyżej 7 .. gimbusy opanowały filmweb. kultowe i bardzo dobre filmy mają gorsze średnie od niektórych polskich komedii romantycznych ! Taki beznadziejny transformers plasuję się w dziesiątkach .. chore. gremliny są DOBRYM filmem , nie przeciętnym.! Powinno być ograniczenie wieku zakładania konta od lat conajmniej 14-15.

matiik3

Ten co ogląda "Baby są jakieś INNE"

ocenił(a) film na 7
klaudia06699

ta co oceniła zmierzch na 10 z sercem ...

matiik3

Zmierzch jest na pewno lepszy od tych najnowszych polskich filmów

ocenił(a) film na 8
klaudia06699

Zmierzch jest dobry dla miesiączkujących gimnazjalistek i licealistek oraz karmiących mamusiek
Gremliny rozrabiają to film KULTOWY droga podpasko

ocenił(a) film na 8
giovanni50

giovanni zgadzam się w 100 %

ironmaiden1996

Ja również.

ocenił(a) film na 8
KeiChan

Dziękuję
Ledwo to zaczeło nosic stanik a śmie dyskutować o filmach które przekraczają jej gimnazjalną czaszkę
Ten film jest z 1984 roku czyli w tych czasach kiedy na pewno nie było jej w planach

giovanni50

A skąd wiesz ile mam lat?

ocenił(a) film na 8
klaudia06699

Jesli ktos tak uwielbia Patisona to musi byc małolatą

ocenił(a) film na 5
giovanni50

ale wy wszyscy macie zryte rozkminy :|

matiik3

A ska wiesz , że i się ten film nie podoba???
Czy coś takiego napisałam?? Nie
Ja tylko napisałam , że ty oceniasz transformers (film akcji) do Gremliny rozrabiają (komedia) i jak możesz oceniać film transformers oglądając Baby są jakieś inne-polski beznadziejny film

ocenił(a) film na 7
klaudia06699

"Ten co ogląda "Baby są jakieś INNE" "

I co? że ogląda? Ty masz jakiekolwiek pojęcie kto robił ten film?

matiik3

Przynajmniej od 15. Popieram :)
Transformersy są na topie ale ich sława z czasem również odejdzie w lekkie zapomnienie.
Dobrze jest natomiast powrócić do takiego klasyka jak GREMLINY, bo często te starsze biją te nowe na głowę, będąc od nich o niebo lepsze.

ocenił(a) film na 7
JohnDp

dokładnie. przeżegnałem się lewą nogą jak zobaczyłem ocenę starego Omena .. co się dzieję. a później pełno postów : szukam starego dobrego filmu .. no bo jak ktoś wchodzi na stronę filmu i widzi ocenę 5-6 to myśli że to gniot.. teraz też powstają DOBRE filmy. no ale gremliny to co innego.. ; D

ocenił(a) film na 9
matiik3

Właśnie skończyłem oglądać na tvn. Przyznam że jak dla mnie film nadal trzyma poziom pomimo upływu tylu lat.

ocenił(a) film na 7
Elektro87

bardziej mi pasuje emisja w święta , no ale cóż. teraz też było dobrze go sobie odświerzyć ; D

ocenił(a) film na 9
matiik3

Szkoda tylko że jakoś specjalnie nie reklamowali tego filmu i trafiłem na niego przez przypadek. Za to wszystkie polskie pseudo romantyczne komedie reklamują co 5 minut. Z innej beczki. Jak nazywał się film o podobnych stworkach tyle że z kosmosu. Film wiekowo chyba podobny do gremlinów ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

ocenił(a) film na 7
Elektro87

już Ci mówię.. chodzi Ci o Critters ?

ocenił(a) film na 7
matiik3

http://www.filmweb.pl/film/Critters-1986-32672

ocenił(a) film na 9
matiik3

O widzisz dokładnie tak. Trzeba będzie chyba też odświeżyć bo pamiętam że kiedyś podobał mi się tak samo jak Gremliny.

ocenił(a) film na 8
matiik3

Zgadza się,film powinien mieć wyższą średnią
Bardzo dobry film,przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) film na 7
matiik3

Ześ się wczas skapnął.

ocenił(a) film na 8
matiik3

a ja się z Tobą całkowicie zgadzam! marketingowe wydmuszki wygrywają tutaj z dobrym kinem :(
(no może Gremliny nie są takie dobre, ale jednak to klasyka)

matiik3

Dwa tygodnie temu przyznałbym Ci rację, ale niedawno odświeżyłem sobie "Gremliny" i przyznam, iż film dosyć mocno mnie po latach rozczarował. Dodam, że jestem typem człowieka nastawionego do rzeczy z lat 80. dość nostalgicznie, więc to, że wizualnie film się nieco zestarzał, jest dla mnie raczej zaletą, aniżeli wadą.

ocenił(a) film na 6
matiik3

Wiele kultowych filmów w swoich gatunkach jest zaniżanych. "Gremlins" nie jest jakimś arcydziełem , ale jednym z najlepszych filmów w kategorii horror- komedia. Masz rację z tym, że średnia powinna być co najmniej 7.0, bo każdy film powinno się rozpatrywać przed oceną w swoich gatunkach zarówno filmy artystyczne, psychologiczne, fantasy czy komedie . Wiadomo, że ktoś lubi inny gatunek bardziej lub mnie, ale to nie znaczy, że musi temu mniej odpowiadającemu siekać same 1.
A może po prostu jest tak, że za ten film biorą się dzieciaki urodzone w pod koniec XX wieku i zobaczywszy takie efekty specjalne są załamani ... niestety ( jakby to było najważniejsze ) .

matiik3

Nic na to nie poradzisz.

ocenił(a) film na 9
matiik3

Całkowicie się zgadzam. Wczoraj sobie z sentymentem obejrzałam drugą część, bo akurat była w TV i zajrzałam tu i także zdziwiłam się oceną:( Prawda jest taka, że każde pokolenie będzie miało swoje inne kultowe filmy. Wiadomo, że dziecko/nastolatek, które obejrzy je teraz będzie miało inne po nich wrażenie niż jak się oglądało je kilkanaście lat temu. Ale jednocześnie, osoby starsze, też mogą je odbierać inaczej, wcale nie pozytywnie itd. Stąd ta ocena zapewne.
Inną sprawą jest to, że za ocenianie biorą się osoby, które nie spojrzą na daty filmów i porównują je do współczesnego, odmiennego kina:/ Zapominając przy tym niejednokrotnie co było pierwowzorem, (dla przykładu z nowszej kinematografii widziałam wpis, że Underworld jest podróbka Zmierzchu :-O ), zatem cóż poradzić...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones