PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5941}
6,1 50 012
ocen
6,1 10 1 50012
6,5 14
ocen krytyków
Gremliny rozrabiają
powrót do forum filmu Gremliny rozrabiają

5.9? Pokolenie bałwanów.

TCWolf82

Zgadzam się powyższą opinia!

ocenił(a) film na 9
wakika

Niestety nie ma się co dziwić skoro grubymi nićmi szyte Pamiętniki Wampirów mają 8,2, młodzież w wieku 10-13 zdominowała filmweb.

AnitaBlake

Świat schodzi na psy...nie obrażając psów ;)

ocenił(a) film na 9
wakika

Oj tam, oj tam, nie jest tak zle :P

ocenił(a) film na 8
TCWolf82

niestety.. emokids sa wszedzie...

TCWolf82

Jestem kilka lat młodsza od tego filmu, acz przypuszczam, że pierwsze emisje w Polsce oglądałam już świadomie. Były czasy, kiedy nie wyobrażałam sobie ominąć jakąkolwiek emisję. I dla mnie również ten film jest kultowy.
Nie wiem jednak, jakie odczucia bym miała, gdyby obejrzała go teraz (a mam taki plan, więc pewnie się przekonam). Na tyle na ile pamiętam, niektóre momenty były wprost głupie, a główny bohater zawsze mnie irytował niezaradnością i głupotą. Jednak na ocenę zawsze będzie wpływało to, jak odbierałam film mając lat kilka czy wczesne kilkanaście. Wtedy nie zwracałam uwagi na wiele rzeczy - bo dla dziecka istotna była akcja i właściwie niewiele poza tym.
I wydaje mi się, że to może być powód tak niskiej oceny - gdyby chcieć ocenić rzetelnie, to może na tyle właśnie zasługuje. Natomiast przez sentyment chcemy dla niego oceny wyższej...

ocenił(a) film na 9
Kasia11547

Chodzi też troszkę o sentyment oczywiście. Nie tylko jednak akcją ten film żyje, lecz również niesamowitym klimatem. Jestem pewny że dziś można by trzasnąć świetny REMAKE. Polecam Ci film SUPER8 gwarantuje że znów poczujesz się jak dziecko. :)

ocenił(a) film na 10
TCWolf82

Sadzę że REMAKE zmasakrowałby ten film i okazał się tandetny,obserwując poziom kinematografii jestem w stanie sobie wyobrazić że zmienili by to w musical a w roli głównego bohatera obsadzili J.BIBERA ;///

Mam do obu części wielki sentyment i aż krew mnie zalewa gdy dziedzi neo wystawiają tak marną ocenę...echh

ocenił(a) film na 9
Holly__Golightly

Nie no, czegoś takiego by chyba nie zrobili z tym filmem. Ale przypuszczam, że faktycznie remake okazałby się niewypałem, chyba że wziąłby się za niego ktoś z naprawdę dobrą wizją i wyczuciem.

ocenił(a) film na 8
TCWolf82

Film mojego dzieciństwa, ocena kompletnie nie adekwatna do wspomnień...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones