PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5941}
6,1 50 000
ocen
6,1 10 1 50000
6,5 13
ocen krytyków
Gremliny rozrabiają
powrót do forum filmu Gremliny rozrabiają

Witam. Właśnie jestem w trakcie oglądania niniejszego filmu i tak się zacząłem zastanawiać... skoro nie można było karmić ich po północy... to kiedy można już było??? po południu? po wschodzie słońca? nie rozumiem tego założenia z niekarmieniem mogwai'a ( chyba tak to się pisze)... ktoś zna odpowiedź???

ocenił(a) film na 8
karel83

a co ze zmianą czasu z leniego na zimowy? :)
Teraz też włączyłem. Miłe wspomnienia co do filmu - jest kultowy. Dobre kilka razy już widziałem. A zresztą nic innego w TV nie ma.

BaSE_X

właśnie! zmiany czasów! kolejna zagwozdka! poza tym jeśli rozmnażają się pod wpływem wody... to skoro śnieg to inna forma wody... to jak biegały po tym śniegu dewastując miasto to też powinny się niejako rozmnażać! :D mam rację? :D

ocenił(a) film na 8
karel83

zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 6
karel83

Poza tym odpada jakiekolwiek pożywienie. Przecież jedzenie składa się głównie z wody. Do tego karmienie po północy też nie wytłumaczone. Ósma rano to też po północy. Południe też jest po północy.

ocenił(a) film na 7
Major_Mandella

Nie południe jest po południu! ;)
Jasne,że film nie ma za krzty logiki, ale i tak jest świetny.Taki horror dla dzieci...

Detoksynator

Południe jest w południe.

użytkownik usunięty
karel83

Czyli waszym zdaniem Spielberg się mylił? Jak śmiecie oceniać tak wybitnego reżysera w taki sposób? A jak wytłumaczycie to, że w filmach o II wojnie światowej Niemcy jeżdżą T-34, a nie Panzer IV?

Wydaje mi się, że u Spielberga jeżdżą właśnie Tygrysy i Pantery (np. Szeregowiec Ryan).
W polskich jeżdżą rzeczywiście na IS-ach i T-34.

ocenił(a) film na 8
ravQ

No to właśnie świadectwo tego, kto się naprawdę zna na historii - szwaby używali całej masy zdobycznych pojazdów i to jest własnie w naszych filmach przedstawione.;P

ocenił(a) film na 8
karel83

w nocy nie mogli to pewno rano ,proste nie?

tomasz_nowak6

w filmie mowa jest żeby nie karmić po północy... a nie w nocy. zmierzch słońca, ani jego wschód nie ma nic do rzeczy raczej... a może...kij z tym

ocenił(a) film na 8
karel83

Mieli z tego karmienia po północy mieli wkrętę w drugiej części filmu, gdzie jeden z "niedowiarków" sarkastycznym tonem pytał, czy jak coś utknie mu w zębach i wydostanie się po pólnocy, to już posiłek czy jeszcze nie. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones