PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5941}
6,1 50 012
ocen
6,1 10 1 50012
6,5 14
ocen krytyków
Gremliny rozrabiają
powrót do forum filmu Gremliny rozrabiają

Świetne kino familijne z elementami fantasy i komedii. animacje gremlina są przecież cudowne.

I co w związku z tym?

użytkownik usunięty
Winston_Wolf

Ano to, że młodzi dziś potrafią skopać taki film, ale jarają się czymś takim, jak "Szybcy i wściekli".

Może i był.
Dla mnie trudny do oceny: z jednej strony dosyć debilowaty, a drugiej fajnie się oglądało... :)

Roznakin

Ja na Twoim miejscu oceniłabym właśnie ze względu na to, jak się oglądało. Nie ważne czy debilowaty czy nie. Ważne, żeby się podobał.

jealouss

Coś w tym jest :-)

Taka niska średnia na najlepszego filmu mojego dzieciństwa.SKANDAL!

Ps;Bałem sie na tym jak cholera.Pamiętam te oglądanie z pod poduszki na starym SHARPIE.Takich filmów się nie zapomina.

ocenił(a) film na 7
red470

Młode pokolenie tego nie zrozumie, a to głównie oni rozdają tu karty, ale gremliny są extra.
Ps Byłem na tym w kinie w wieku 9 lat z klasą (był dozwolony od 12) miałem straszną schizę w nocy, bo pod łóżkiem czaił się zły gremlin (!).W życiu tego nie zapomne ;)

użytkownik usunięty
Detoksynator

Mi się najbardziej podobał Gizmo.

użytkownik usunięty
Detoksynator

film świetny, uwielbiałem go w latach osiemdziesiątych, choć byłem 2 x starszy.

Starszy? ;-P

użytkownik usunięty
Roznakin

No. starszy niż Detoksynator, on miał 9 lat a ja kilkanaście

Aaa, ok. :)

Horror mojego dzieciństwa, byłam w ciężkim szoku jak zobaczyłam ten film tak się przestraszyłam ;}

ocenił(a) film na 8
gupiec_lesny

Dziecinstwo,teraz gówniarstwo nie rozumie jak było za komuny,I jak do kina sie szło to uciech był.Pamietam jak byłem z ojcem na Godzilli kur wa ale uciech był.A teraz co niszcza szczawie klasyke nasza.Szkoda słów na nich

marcinek77

Ale też nie ma sensu oskarżać młodzież o to, że jest zbyt młoda. Odróżnijmy wartość sentymentalną od rzeczywistej!
Choć w sumie Gremliny są ciekawe, kultowe, wprowadziły nową modę na horrorki dla najmłodszych. Znacznie lepsze, mroczniejsze i groteskowe niż "Critters" (też się działo, nie?)

ocenił(a) film na 8
ravQ

Co ty gadasz, młodzież jest teraz stanowczo zbyt młoda - my w ich wieku byliśmy znacznie starsi.

Bodzepor

Też miewam takie wrażenie, ale zapewne nie jestem obiektywny. Mieliśmy nerwowe dzieciństwo, nauczyciele zmieniali poglądy z semestru na semestr, czasem zamiast Pszczółki Mai dali nam smutnych panów w mundurach, ja sam z piwnicy mego domu spaliłem jeden radziecki czołg koktajlem Mołotowa ;p, ale nie będę oczekiwał, że "gówniarstwo zrozumie jak to było za komuny" i ile radości dały mi "Gremliny" w odrapanym, pachnącym pokostem kinie "Nysa". My mieliśmy okienko na świat, oni teraz wielką (choć płatną) bramę - po co im Gremliny przy współczesnych osiągnięciach?
Po to właśnie ten czołg spaliłem i nawet dostałem uwagę w szkole za spóźnienie i brudną odzież, by mogli nie pamiętać komuny ;p

ocenił(a) film na 8
ravQ

A oni w podzięce wyzwą cię od polaczków. :>

ocenił(a) film na 8

Gremliny z tego co mi się kojarzy nie były animowane, tylko to było połączenie elementów mechanicznej mimiki twarzy z kukiełkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones