PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5941}
6,1 50 012
ocen
6,1 10 1 50012
6,5 14
ocen krytyków
Gremliny rozrabiają
powrót do forum filmu Gremliny rozrabiają

Wychowałem się na tych pierdołach. Uwielbiam te filmy. Mimo upływu lat wciąż przynoszą sporo radochy...

ocenił(a) film na 10
Reiben

yhy ja też choć mam lat 14 heh:D:D:D:D;D

:P

ocenił(a) film na 9
Reiben

dokladnie to rozumiem tez tak mam:) to byly czasy... pierwsze filmy na video ...

Reiben

Też się pod tym podpisuje :)

Reiben

Tak, dokładnie. Nic dodać, nic ująć. To były czasy... ;)

galanonim77

Kiedyś takie filmy bawiły i wydarzeniem było iść do kina czy wypożyczyć VHAa ;) Wolę te wspomnienia zachować w głowie niż odkopywac te filmy po latach w sumie ;)

ocenił(a) film na 7
Reiben

Pamiętam jak moja Św. P. babcia wróciła z Kanady, nazwoziła dolarów (około 200stu, ale wtedy to było coś). Moi rodzice kupili telewizor marki Otake:) i video:). Kupili też dwie kasety VHS, Zabójczą Broń oraz Gremliny właśnie:). Dlatego mam sentyment do tego filmu, może nie jest super genialny ale lubię go oglądać, przywodzi na myśl wspomnienia z dzieciństwa, wtedy nie trzeba było martwić się o nic.:) Dla tych co nie widzieli polecam bardzo mocno:).

ocenił(a) film na 8
cody_3

Po raz pierwszy oglądałam ten film, gdy miałam 6 lat, i przy pierwszej "strasznej" scenie uciekłam z krzykiem z pokoju... Heh... To były czasy:)
Ale film słodziutki... Ja też chcę takiego Gizmooooooo!

ocenił(a) film na 7
Reiben

Filmy lat 80tych maja jakis taki klimat, ktorego brakuje w dzisiejszym kinie, nie wiem moze za duzo efektow komputerowych?

ocenił(a) film na 9
Kunio_2

To samo stwierdziłam kilka dni temu. Bokiem mi już wychodzą te efekty komputerowe. Wyobraziłam sobie, jaką radochę mieli animatorzy kukiełek Gremlinów, albo ci, co szyli te ich kretyńskie stroje. A teraz siatka, render i po wszystkim... Brak "czynnika ludzkiego" powoduje brak klimatu. Tak myślę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones