PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5941}
6,1 50 002
oceny
6,1 10 1 50002
6,5 13
ocen krytyków
Gremliny rozrabiają
powrót do forum filmu Gremliny rozrabiają

daję 9/10

ocenił(a) film na 9

podobał mi się ten film. ja bym go do horroru nie zaliczył prędzej do filmu familijnego.

ocenił(a) film na 8
konradello11

ja uważam podobnie;)

ocenił(a) film na 7
paulapaulapaula

Może jeszcze byście go kilkuletnim dzieciom pokazywali?

ocenił(a) film na 9
van_der

Tak, sam po raz pierwszy obejrzałem go w wieku mw. 5 lat. No ale co innego można było wtedy oglądać, jeśli nie miało się kablówki? 3 kanały, na których było, co prawda więcej filmów niż teraz, ale i tak tego było mało, bo jedynka i dwójka całymi dniami emitowały różne programy. Do dziesiątej-jedenastej były programy i seriale dla dzieci i młodzieży, później "pegaz", "Agrobiznes" i inne pierdoły, o 16 na jedynce była "Ciuchcia" i "Tik-tak", później "Teleexpres", "Moda na sukces", "Sensacje XX wieku", "Klan", wieczorynka, wiadomości i dopiero o dwudziestej zaczynały się filmy, o ile nie były to dni, w których emitowane były programy typu "997" czy "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".

ocenił(a) film na 6
van_der

Zgadzam się. Był nawet o tym reportaż w TVP, nie pamiętam czy to było w Teleranku czy innym programie, w każdym razie dzieciaki chciały wejść do kina na Gremliny ale stała kobieta i powiedziała że film jest od 12 lat i wpuściła tylko jedną dziewczynkę.

ocenił(a) film na 8
konradello11

To po prostu horroro- komedia, czyli kupa śmiechu z parodii horroru ;) Świetny film

konradello11

Patrząc na to co teraz oferuje nam gatunek - horror nic dziwnego , że taki film jak Gremliny czy Koszmar z ulicy Wiązów raczej bawi niż straszy :) ja i tak gdy pierwszy raz go oglądałem miałem ciary na plecach , ale to lata temu było :)

ocenił(a) film na 7
luk161080

Nie do końca zgodzę się z tym, że Koszmar bawi - dla mnie to klasyk horroru do dziś, ale to prawda - Gremliny bawią dorosłych a dwunastolatków nieco straszą. Mój Młody właśnie ogląda z walącym serduchem ;)

konradello11

Ja się tego bardzo bałam w dzieciństwie.

konradello11

to jest horror dla dzieci tak jak gęsia skórka czy harry potter

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones