PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5941}
6,1 50 012
ocen
6,1 10 1 50012
6,5 14
ocen krytyków
Gremliny rozrabiają
powrót do forum filmu Gremliny rozrabiają

fantastyczny

ocenił(a) film na 7

ale tylko dokładnie dla nastolatek...młodsze dzieci bedą sie bały...

ocenił(a) film na 4
Beta

no . . .
tak. tylko dla nastolatków. . .niestety słabiutki, na pewno nie fantastyczny.

ocenił(a) film na 3
Fred

co???
o czym ty piszesz fred? dla jakich nastolatków? dla mnie? żartujesz...

racja, fantastyczny to on nie jest...

ocenił(a) film na 7
Ponk

re:co?
zapewne nie masz 11-stu czy 12-stu lat?????????? A ja pamiętam go z dawnych szkolnych lat. Nie sądzisz , że dla 8-latka będzie dobry? Przecież to dziecko będzie się bało...

ocenił(a) film na 3
Beta

właśnie...
oglądałem go będą dzieckiem i mi sie nie podobał... słabiutki i tyle. historia głupia. efekty, takie sobie (jak na tamte czasy...). aktorzy - ???

ocenił(a) film na 7
Fred

re: no...
dla ciebie słabiutki ale dla mnie jest on ( a raczej był - w latach szkolnych ) fantastyczny... takie jest moje zdanie!!!!

ocenił(a) film na 3
Beta

no, no...
z tego co wiem, to fred ma własnie tyle lat, że film ten powinien mu się podobać... no i jakoś nawet on nic w nim nie dostrzega.

ocenił(a) film na 7
Ponk

o.k.
skoro tak uważacie ( jest was dwóch ) być moze tak jest , choć każdy każdy film odbiera inaczej.Ja mam takie zdanie jak napisałam.....

ocenił(a) film na 4
Beta

nie. . .
podzielam twojego zdania. dla ciebie może jest fantastyczny, ale nie dla mnie. według mnie jest słabiutki!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Fred

więc
w/g ciebie jest słabiutki iniech tak pozostanie....

ocenił(a) film na 4
Beta

nie. . .
podzielam twojego zdania. dla ciebie może jest fantastyczny, ale nie dla mnie. według mnie jest słabiutki!!!!!!!

Beta

HeyHey- racja, racja, racja:):):) Ten filmik jest uroczy:) Oglądałam go pierwszy raz faktycznie majac lat mniej niż 10 ...fakt, potem sprawdzałam czy nie ma ich pod łóżkiem. Dziecko może się przestraszyć, ale w końcu Gizmo ów strach osładza;)
Teraz chętnie powracam, bo niektóre momenty bawią niesamowicie nadal:)

Arrakin

Tak, zgadzam się - uroczy :) Ale ja to oglądałem kiedy miałem jakieś 8-10 lat, wtedy byłem zachwycony i właśnie uważałem ten film za fantastyczny... Dawno "Gremlinów" nie oglądałem, ale sądzę, że dziś byłbym (niestety) innego zdania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones