PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101602}

Grind

6,9 3 853
oceny
6,9 10 1 3853
Grind
powrót do forum filmu Grind

...

ocenił(a) film na 4

Wczoraj film leciał na TVN7. Oglądając go o mało nie zasnęłam . Jedyne co mi się podobało to to , że jego tematyka była deskorolka i muzyka była momentami dosyć fajna. A tak poza tym to straszne nudy . Nie dało się tego oglądać . Gra aktorska trochę słaba . 5/10

ocenił(a) film na 9
norwegianwood

A mi się właśnie podobał, całkiem wciągający.

norwegianwood

mi sie bardzo podobal ten film,a szczegolnie jak jezdzili na deskach,super,no i muzyka to znaczy podklad byl fajny,pasowal do klimy,ja ten film juz z 5razy ogladalam i nie znudzi mi sie,a Eric jest slodki,i smieszny zarazem ale nikt nie przebije slodkiego luo i matta

ocenił(a) film na 5
jemii12

ogolnie to mysle ze wlasnie to ze jezdza na deskach+ta pop-punk-rockowa muzyka przyciaga ludzi do tego filmu,a on przecie denny

no ale wiadomo, skate i pop-rock w modzie,az szumi po gimnazjach

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

Już samo to, że weszło w modę pozowanie na skejterów trochę mnie odpycha od takich filmów, jednak nie mogłam sobie darować kolejnego o skateboardowej tematyce. Może wyszło trochę tanio i niezbyt mocno to film jak najbardziej zaliczam do niezłych i z pewnością zajrzę do niego jeszcze kilka razy bo pomimo jako takiego stylu uwielbiam oglądać te wszystkie tricki. Nie odpuściłabym sobie za żadne skarby gdybym nie obejrzała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones