PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101602}

Grind

6,9 3 853
oceny
6,9 10 1 3853
Grind
powrót do forum filmu Grind

potwornie nudny i nieciekawy,film ma klimat American Pie i Eurotrip ale zdecydowanie się do nich nie umywa.film po prostu jest głupi i mało śmieszny raczej to wymuszony humor.fabuła dotykająca dna.nie wiadomo o co tak naprawdę rezyserowi chodzi.jedyny plus to pokazy jazdy na deskach.

ocenił(a) film na 3
puma

deska+ miejscami bardzo przyjemna muzyka, ale beznadziejny scanariusz, dialogi, gra aktorow. Humor jak pisal poprzednik... W sumie daje 3/10 (a skad taka srednia na filmwebie??!!!! )

sobie

z głupoty ludzkiej maciu.pzdr.

ocenił(a) film na 10
puma

obraza dla tego filmu porównywać go do american pie gdzie fabuła praktycznie wszystkich części opiera się na próbie zaliczenia jakiejś dziewczyny (z obowiązkową sceną łóżkową na końcu i co jakis czas wyskakującymi gołymi paniami), ten film to po prostu zupełnie inny klimat, komedia raczej inteligentna nie dla smutasów. nie rozumiem też zbytnio o co ci chodzi z tym prztyczkiem do reżysera - a o co mu niby mogło chodzić, wydaje mi sie oczywistym że chodziło o stworzenie filmu który poprawia humor niezależnie od nastroju i, że tak powiem, maksymalnie "ładuje akumulatory". jak dla mnie jedna z najlepszych komedii jakie powstały

ocenił(a) film na 8
pimpek_4

taa, film nie był zły, w prawdzie utrzymany w takiej standardowej konwencji komedii, ale mimo to udany, a deska dodaje smaczku ;) polecam

ocenił(a) film na 10
puma

m isie bardzo podobal.. moze to dla TEWGO ze jest on dla ludzi interesujacych sie deska itp. ale mi sie ogolnie bardzo podobal =D

ocenił(a) film na 9
puma

Porównujesz ten film do american Pie i Eurotripu? Ogarnij się, w tamtych filmach chodziło o przelecenie jakiejś laski. Ten przynajmniej ma mniej zboczonych scen. Ale jeśli ktoś woli ogląda gołe, biegające dziewczyny to się nie dziwie.

fushigi_ningen

zdaje się, że nie znasz fabuły Eurotripu

ocenił(a) film na 5
puma

zdaje sie ze tworcom chodzilo o zdarcie kasy ze skate'ow
wiadomo ze 95% malolatow co uwaza sie za hardcore'owych skate polcie do kina z jezorami na brodach na ten film
a co zobacza? wg mnie kolejna denna komedyjke dla nastolatkow
filmek jakich wiele, tylko ze tu oklepany schemat jezdzi na desce
i to jest chyba glowny powod dla ktorego ludzie sie jaraja i beda go bronic
bo pozatym niiczym innym sie nie wyroznia z setek innych/podobnych na tym samym ogranym schemacie i nie mam pojecia co innegho moze wywolywac takma zajawke tym filmem
dla mnie 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones