PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219933}
7,1 179 218
ocen
7,1 10 1 179218
7,2 31
ocen krytyków
Grindhouse: Death Proof
powrót do forum filmu Grindhouse: Death Proof

Oglądanie filmu dla samej końcówki to jednak strata czasu. Długo się tu akcja rozwijała...a jak się w końcu rozwinęła, to się skończył

ocenił(a) film na 9
iwona_filmer

Dla mnie jego filmy, to przyjemność oglądania. Ten film bardzo mi się spodobał, z powodu jakiegoś klimatu, stylu. Super muzyka, piękne wozy, piękne kobiety/dziewczyny. I to się świetnie ogląda, ma jakiś taki klimat filmu drogi, albo lat 70, 80, 90. Pomimo tego, że niektóre jego filmy, mogą się wydawać filmami "o niczym", to mi nadal ogląda się to świetnie. Lepiej niż niejedną "genialną" produkcję z Hollywoodu, w której tylko same wybuchy. Po prostu, jego filmy mają "to coś", nazwał bym to nawet duszą". Ale rozumiem że komuś może się nie podobać, po prostu ktoś może tego nie czuć.

ocenił(a) film na 6
Writer

ja wiem, ze czasem po prostu coś się po prostu "fajnie ogląda", pewnie masz tak z tym filmem, ale chodzi mi o to, że czasem niektóre filmy "przeszacowujemy", bo jakiś reżyser ma "dobrą legendę", a innych nie doceniamy. Ten film nie jest zły odbiorze, ale to tez nie żadne arcydzieło

ocenił(a) film na 9
iwona_filmer

Hm, no rozumiem. Chyba się z Tobą zgodzę. :)

ocenił(a) film na 6
Writer

Miło mi bardzo, pozdrawiam!:)

ocenił(a) film na 8
iwona_filmer

czy ja wiem, dla mnie stylistycznie film jest genialny, dużo świetnie nakręconych scen, do tego jak zawsze dialogi na najwyższym poziomie :) to mnie zawsze kupuje u Quentina. ale co kto lubi ;)

ocenił(a) film na 6
prowned

To tak jak mnie. Nie wszystkie jego filmy są genialne i "o czymś", ale faktem jest, że ma dar do dobrania muzyki, która od razu dodaje tym filmom jakości i powoduje przystępny odbiór, do tego te specyficzne dialogi - rozumiem, że tym jest w stanie nieźle zaczarować, ale jak wspomniałam, czasem mi to nie wystarczy do podniesienia oceny:) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
iwona_filmer

reżyser ma "dobrą legendę" więc filmowi hipsterzy dają niskie oceny żeby podkreślić, że nie płyną z falą podziwu. rozumiem. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
painmaker83

ja kieruję się tylko jedną przesłanką - tym, jak ogląda mi się film. Wciąga czy nie. To tyle. Nawet nie wiem dokładnie co to hipster, za to chętnie bym tu z kimś o teoriach Schopenhauera czy Kanta podyskutowała, ale trudno znaleźć zorientowanych

ocenił(a) film na 10
iwona_filmer

no właśnie, teorie. zupełnie jak małpolud z Wyspy doktora Moreau.

ocenił(a) film na 6
painmaker83

był mądrzejszy niż wielu "człekoludów" tutaj...

ocenił(a) film na 10
iwona_filmer

nie bądź wobec siebie aż tak krytyczna

ocenił(a) film na 6
painmaker83

to się zdecyduj mistrzu intelektu i kultury - najpierw mnie przyrównujesz do małpoluda, potem do człekoluda, więc się może zdecyduj, bo przecież jak taki MĄDRY i SZANUJĄCY INNYCH tzw. inteligent może być tak niekonsekwentny, że nie potrafi logicznie zripostować. Do książek dziecko, nie do internetu. LOL

ocenił(a) film na 10
iwona_filmer

Nie nazwałem Ciebie małpoludem, przyrównałem fakty. Ty, jak widać, nie potrafisz się do rozmowy zdystansować i odbierasz wszystko bardzo emocjonalnie.
Wiedz też, że jeśli czegoś w rozmowie nie pojmujesz, to nie znaczy, że to rozmówca jest niemądry.
ps lol xd

iwona_filmer

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

iwona_filmer

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones