PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290174}

Grubazzzki

Phat Girlz
5,9 4 009
ocen
5,9 10 1 4009
Grubazzzki
powrót do forum filmu Grubazzzki

NIeporozumienie

ocenił(a) film na 1

Przepraszam, ale wygląda na to, że ten film promuje otyłość...

ocenił(a) film na 9
Warabaranara

raczej nie promuje...
pokazuje, że bycie grubym nie znaczy bycie gorszym :D

kolnacka

zgadzam się jestem, szczupła i nic nie mam do grubasów,ale film jest nieco przegięciem,ni to komedia,ni dramat,a Monique jest taka gruba że od samego patrzenia odechciewa się oglądać ten film.

ocenił(a) film na 4
Warabaranara

Bardziej chodziło o to żeby żyć w zgodzie ze sobą i spróbować odnaleźć siebie w sobie a nie na okładkach magazynów. Kobiety w świecie idealnych figur z pierwszych stron magazynów mają problem z akceptacją siebie. Jak nie nadwaga to odstające uszy albo za małe cycki. Film opowiada raczej o tym, że nigdy nie dogodzisz...

ocenił(a) film na 1
Aire

Tak czy siak, strasznie to naiwne.

ocenił(a) film na 8
Warabaranara

Nie wiem jak wy, ale ja mam już dość anorektyczek, bulimiczek, które wszędzie są promowane i później ile nastolatek boryka się z problemami odżywiania... Film pięknie pokazuje, że najważniejsze to zaakceptować siebie.

milkacool2

taa a wiecie dlaczego modelki są chude? bo zmienił się format obrazu z 4:3 na 16:9... jak dla mnie super film, komedia godna oglądnięcia..

@milkacool2 także nie na widzę wychudzonych dziewczyn, najlepiej jak jest normalnej postury...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones